Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeliamas) Velvet x Garbanotas x jautì @Rezoliucija

Š 2020-10-24 19:00
Gargaras, Kaunas

Renginys perkeltas.

Daugiau informacijos apie naują renginio datą bei bilietų kompensavimą bus paskelbta artimiausiu metu.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

Eii tu!!! Taip tu!

Dabar visai netinkamas laikas skaičiuoti dienas iki atostogų, geriau pradėk skaičiuoti savo santaupas, kad ir kokiom smulkiom monetom jos mėtosi tavo kišenėje. Kas už tai? Bilietas į dar neregėtą jaunos muzikos festą - REZOLIUCIJA. Pažadame tau gyvą, alternatyvią muziką, nerealų vaibą ir neįkainojamas emocijas. Tokiam vakarui tu nei per jaunas, nei per senas. Todėl nebūk mulkis, geriau tapk apelsinu ir spalio 24d. išskrisk su mumis į kosmosą, kur kartu pasieksim mėnulį!

 

Renginio vaibą skleis:

Velvet - ši Alytuje susibūrusi grupė savo stilių įvardija kaip psichodelinį, pop alternatyvų roką. Alytiškių muzikos populiarumas ypač  išaugo su daina “Medžiai melagiai”, kuri „Youtube“ platformoje siekia beveik du milijonus peržiūrų!  Su šia daina atlikėjai žavi ne tik koncertų, festivalių scenose, bet turėjo galimybę pasirodyti ir LRT televizijos laidoje “Dainuok su manimi”! Grupė taip pat gerai įvertinta ir tokiuose konkursuose kaip Garažas'19 (pirmojo pusfinalio trečios vietos laimėtoja) bei AARVGDK’19 (pirmos vietos laimėtoja). Atlikėjai nuolatos kuria ir jau greit planuoja išleisti EP, savo mini dainų albumą, kurį jau galbūt išgirsite ir REZOLIUCIJOS festivalyje!

 

Garbanotas - neo-psichodelinio roko ir indie grupė. Šios grupės nariai savo veiklą kartu pradėjo dar 2008 metais. Jų muzika, kad ir kur bekeliautų, seka paskui klausytoją. Grupės Garbanotas debiutinis albumas “Venera” buvo išleistas 2012 metais. Jau vėliau, 2015 metais, pasirodė naujasis albumas “Above Us”, užkariavęs ne tik Lietuvos muzikos gerbėjų širdis, po jo sekė albumas lietuvių kalba “Paskutinė saulė". Ši grupė dalyvavo ne viename festivalyje, tokiame kaip "The Great Escape" (JK), "Liverpool sound city” (JK), “Reeperbahn" (DE), Tallin Music Week (EE). 

 

jautì – matematinio roko grupė. 2017 m. debiutavo su mini albumu "GAP YEAR", pasirodė įvairiuose muzikos festivaliuose, 2019 metais išleido debiutinį pirmą lietuvišką matematinio roko albumą „TOO FAT TO RUN“ ir surengė sėkmingą turą 7 Lietuvos miestuose. Šį pavasarį grupė išleido naują tik lietuvių kalba parašytą EP "Mulkis" ir vėl surengė turą dešimtyje Lietuvos miestų. Taip pat, šiais metais "jauti" buvo nominuoti „M.A.M.A.“ ir "TĖTĖ" muzikos apdovanojimuose „Metų roko grupės" kategorijoje.

 

<< SVARBU >>

 

Renginyje privaloma dėvėti apsauginę kaukę bei laikytis visų saugumo reikalavimų.

 

Į renginį neįleidžiami karščiuojantys, turintys ūminių kvėpavimo takų ar infekcinėms ligoms būdingų simptomų asmenys, bei asmenys, kuriems nėra pasibaigusi privaloma izoliacija. Nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, nurodytomis sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąraše, patvirtintame Lietuvos respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 23 d. Įsakymu nr. V-483 „dėl sunkių lėtinių ligų, dėl kurių ekstremaliosios situacijos ar karantino laikotarpiu asmeniui išduodamas nedarbingumo pažymėjimas, sąrašo patvirtinimo. Įėjus prašome laikytis socialinio 1 m atstumo tarp lankytojų“.

 

Organizatoriai pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų bei neblaivių asmenų.

 

Renginio nuoroda: http://www.rezoliucija.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Perkeliamas) Velvet x Garbanotas x jautì @Rezoliucija Š 2020-10-24 19:00 Gargaras, Kaunas
Svarbi informacija

PRIVALOMA REGISTRACIJA
Remiantis LR Vyriausybės sprendimu, privaloma dalyvių registracija į
Velvet x Garbanotas x jautì @Rezoliucija 2020 m. spalio 24  d. Kaune.
Kiekvienam asmeniui, planuojančiam dalyvauti koncerte, būtina užpildyti formą:
https://forms.gle/Bs9JotHxC69qRoho8

BILIETAI BRANGS!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~7:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Gargaras
Raudondvario pl. 101 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Domantas Rapolas
Domantas Rapolas
Barkūnų g. 31 Kaunas
+37062438606/ domantas@rezoliucija.lt