Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(PERKELTAS) Andrius Mamontovas | MAŽEIKIAI

Pn 2020-10-30 19:30
Mažeikių kultūros centras, Mažeikiai
17.00 - 36.00

Dėmesio! Rugsėjo 25 d. prekyboje pasirodys papildomi bilietai. 

 

KEIČIASI KONCERTO DATA

Atsižvelgiant į dėl COVID-19 susiklosčiusias aplinkybes, balandžio 4 d. Mažeikių kultūros centre turėjęs įvykti Andriaus Mamontovo pasirodymas perkeliamas į spalio 30 dieną.

 

INFORMACIJA BILIETŲ TURĖTOJAMS

Bilietus į balandžio 4 d. Mažeikių kultūros centre turėjusį įvykti koncertą įsigijusiems pirkėjams galioja tie patys bilietai.

Bilietus 1-3-5-7-9-11-13-15-17-19-21 eilėse įsigiję koncerto lankytojai laukiami 17:00 val. koncerte, o lankytojai, turinys bilietus 2-4-6-8-10-12-14-16-18-20  eilėse - 19:30 val. koncerte.

Atvykus į renginį visiems žiūrovams bus priskirtos naujos sėdimos vietos. 
Po rugsėjo 25 d. bilietus įsigijusiems pirkėjams ši tvarka negalioja, lauksime Jūsų pasirinktu ir ant bilieto pažymėtu laiku.

 

Bilietų turėtojai, kurie tuo metu negalės dalyvauti renginyje iki 2020 m. spalio 23 d. turi kreiptis į organizatorių el. paštu bilietai@forsevent.com, kad jiems būtų išduodamas tos pačios arba didesnės vertės kuponas pasirinktam organizatoriaus vykdomam renginiui. Kuponui netaikomi jokie mokesčiai. Turint kuponą ir nepanaudojus jo per 12 mėn. nuo išdavimo datos žiūrovas gali kreiptis į organizatorių dėl pinigų grąžinimo. 

---

Vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų Andrius Mamontovas dalinasi gera žinia gerbėjams, gyvenantiems atokiau nuo Lietuvos didžiųjų arenų – spalio 30 d. atlikėjas atvyksta į Mažeikių kultūros centrą.

„Socialiniuose tinkluose nuolat sulaukiu klausimų, kada koncertuosiu viename ar kitame nedideliame mieste. Niekada neturėjau tikslo groti tik didžiausiose arenose ar rengti tik kelis koncertus per metus.Pasirodymai didžiausiose salėse suteikia galimybių įgyvendinti sudėtingiausius techninius sumanymus, bet mažesnės erdvės suteikia koncertams jaukumo. Man tiesiog patinka groti publikai – didmiesčiai sulauks savo eilės, bet šį pavasarį noriu keliauti į mažesnius miestus, tikėtina – ir visai netoli jūsų namų“, - sako Andrius Mamontovas, koncertuose atliksiantis geriausiai žinomas savo dainas ir kūrinius iš netrukus pasirodysiančio naujo albumo „Perlai ir Sakuros“.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(PERKELTAS) Andrius Mamontovas | MAŽEIKIAI Pn 2020-10-30 19:30 Mažeikių kultūros centras, Mažeikiai 17.00 - 36.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
Fors event UAB
Trakų g. 7 - 15 Vilnius
info@forsevent.com; +370 621 31 936
Įmonės kodas: 302710977
PVM kodas LT100006777816
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (PERKELTAS) Andrius Mamontovas | MARIJAMPOLĖ PopuliarusPopuliarus(PERKELTAS) Andrius Mamontovas | MARIJAMPOLĖ Marijampolės kultūros centras, Marijampolė 19.00 - 29.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (PERKELTAS) Andrius Mamontovas | PLUNGĖ PopuliarusPopuliarus(PERKELTAS) Andrius Mamontovas | PLUNGĖ Plungės kultūros centras, Plungė 19.00 - 36.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (PERKELTAS) Andrius Mamontovas | MAŽEIKIAI PopuliarusPopuliarus(PERKELTAS) Andrius Mamontovas | MAŽEIKIAI Mažeikių kultūros centras, Mažeikiai 17.00 - 36.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!