logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeltas) AUKSINIO RUDENS SONETAI Muzikos ir poezijos popietė

S 2022-10-09 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
17.60 - 22.00
Pranešame, kad renginys VASARVIDŽIO SONETAI Muzikos ir poezijos popietė yra perkeliamas iš biželio 26 d. į spalio 9 d. 15:00 val. ir vadinasi AUKSINIO RUDENS SONETAI
 
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
 
Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki liepos 8 d.
Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

Spalio 9 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

AUKSINIO RUDENS SONETAI
MUZIKOS IR POEZIJOS POPIETĖ

Aktorius
DAINIUS SVOBONAS

KAUNO FORTEPIJONINIS TRIO 
Lina Krėpštaitė
, fortepijonas
Indrė Andruškevičiūtė, smuikas
Asta Krištaponienė, violončelė

Programa
Vytauto Mačernio poezija ir vėlyvojo romantizmo epochos kompozitorių muzika.

Ši programa – tai Kauno fortepijoninio trio bei aktoriaus Dainiaus Svobono kūrybinės bendrystės vaisius. Čia muzika ir poezija susilieja į harmoningą visumą, o žodžio ir minties gilumą, dramatizmą bei jautrumą nuspalvina ir įprasmina romantinės muzikos grožis.

Kauno fortepijoninis trio daugiau nei per dešimt kūrybinės veiklos metų klausytojams padovanojo daugiau nei 200 įkvėptų, kūrybingų, įtraukiančių koncertų, tapo aktyviu Kauno miesto ir regiono kultūrinio gyvenimo dalyviu, savo veikla pelnė publikos simpatijas ir pripažinimą. 2014 metais ansamblis buvo apdovanotas LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštu.

Tarptautiniame konkurse „Muzika be sienų“ trio laimėjo I vietą kamerinių ansamblių kategorijoje (2013), Grand Prix tarptautiniame muzikos pedagogų konkurse (Varšuva, 2014), dalyvavo festivaliuose „Einam 2012“, „Iš arti“, „Dainavos šalies muzikos festivalis“, „Tytuvėnų festivalis“, „Pažaislio muzikos festivalis“, „Kristupo vasaros festivalis“, „Lietuvos kamerinės muzikos festivalis“. 2014 m. trio debiutavo su Kauno miesto simfoniniu orkestru, 2018 m. atliko Jon Appleton Concerto Grosso premjerą Lietuvoje kartu su VDU kameriniu orkestru diriguojamu K. Variakojo. Ansamblis atliko daug kamerinių programų su įvairiais solistais, bendradarbiaudamas su šiuolaikiniais kompozitoriais sukūrė tarpdisciplininių bei edukacinių projektų („Linksmos ir liūdnos istorijos“, „Dieviškoji garsų skrynia“ ir daugelį kt.), koncertavo Latvijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Estijoje bei Nyderlanduose. 

Danius Svobonas gimė 1968 metais Vilniuje. 1986–1990 m. Lietuvos muzikos akademijoje studijavo vaidybą (dėstytojai Algė Savickaitė, Henrikas Vancevičius, Stefa Nosevičiūtė). Nuo 1989 m. – Kauno dramos teatro aktorius. Dalyvauja įvairiuose kitų teatrų bei trupių projektuose.

Aktorius yra sukūręs per 50 vaidmenų Nacionaliniame Kauno dramos teatre, taip pat vaidmenų kino filmuose (Pelėdų kalnas“, „Emilija iš Laisvės alėjos“, „Dievų miškas“, „Koletė“, „Elzė iš smėlynų“). Jis yra pelnęs įvairių apdovanojimų, kurių tarpe – Auksinis scenos kryžius (2015), Kauno profesionalaus teatro apdovanojimas Fortūna“ (2010, 2015), Kauno miesto savivaldybės Santakos garbės ženklas (2018), nominacija Įsimintiniausias Kauno menininkas (2014). Teatro kritikų nuomone, D. Svobono vaidyba ekspresyvi ir įtaigi, jai nesvetimi improvizacijos elementai, o aktoriaus kuriami personažai – intelektualūs, turintys vidinio dramatizmo.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Perkeltas) AUKSINIO RUDENS SONETAI Muzikos ir poezijos popietė S 2022-10-09 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 17.60 - 22.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606