logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeltas) Balada Para él Tango

Š 2022-02-19 19:00
Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
20.00

Informuojame, kad renginys Balada Para él Tango, kuris turėjo įvykti 2021 m. gruodžio 27 d. 19:00 Trakų Vokės dvaro sodyboje yra perkeliamas į 2022 m. vasario 19 d. 19:00.

Bilietai į perkeltą koncertą galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu Jums netinkama nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki 2022 m. sausio 9 d.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766 .

 

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

Vasario 19 d. 19 val. Trakų Vokės dvaro sodyba

Koncertas „Balada Para él Tango“

 

Vasario 19 d. vakarą ansamblis Classic+ pakvies į šventinį koncertą Balada Para él Tango“. Trakų Vokės dvaro sodyboje skambės aistringa Tango programa, kurią atliks operos solistė Julija Karaliūnaitė, akordeonininkė Agnė Dūkštaitė, pianistė Simona Zbarauskaitė ir arfininkė Viktorija Smailytė.

Įsivaizduokite vasaros vakarą Buenos Airėse, įkaitusį virpantį orą, vyną gurkšnojančias poras, sėdinčias ant gatvių grindinio, įsivaizduokite Bandonijos ritmingus muzikos garsus sklindančius iš už kampo... Norime, kad pasijaustumėte Tango istorijos dalimi, tad kviečiame jus į tamsią, žavią ir intriguojančią kelionę.

„Koncerto pavadinimas įkvėptas argentiniečių kompozitoriaus Astor Piazzolla dainos „Balada para un loco“ („Baladė apie keistuolį“), kurioje dainuojama: „Kai sutems Buenos Airių vienatvė, kaip pašėlęs akrobatas šokinėsiu virš Tavo dekoltė bedugnės, kol pajusi, jog išvedžiau iš proto Tavo širdį į laisvę. Ir pagaliau aš žiūriu į Tave ir tyliai dainuoju: mylėk mane štai šitaip - beprotiškai, beprotiškai, beprotiškai!“ Man šis tekstas labai atspindi laukinę, vitalinę, aistringą, fatališką tango esmę.“ – sako operos solistė Julija Karaliūnaitė.

„Tango nepalieka abejingų, šis šokis buvo smerkiamas, buvo laikytas imigrantų ir varguolių šokiu, buvo netgi draudžiamas, tačiau šiandien jis jaudina, įkvepia ir niekada nepabosta. Užtenka vien išgirsti Tango melodijas, kūnas iškart reaguoja, kyla įvairiausios emocijos, nuo liūdesio iki ekstazės, nuo meilės iki nevilties, nuo aistros iki pykčio...“ – mintimis dalijasi pianistė Simona Zbarauskaitė.

Tango melodijos, ritmas, šokio žingsneliai apjungia įvairių žanrų muziką. Atpažįstame milongą, kandombą ir netgi melodingus ir sentimentalius hanaberos motyvus. Akordeonininkė Agnė Dūkštaitė sako: „Man patinka tai, kad tango yra nesenstantis: visąlaik toks pats, bet kartu ir aktualus, šiuolaikiškas, modernus, intriguojantis bei paslankus bet kurių instrumentų tembrų spalvoms.“

Šiandien šis šokis populiarus visame pasaulyje, nes tai būdas atskleisti savo dvasią ir perteikti nesuvaidintas emocijas. Arfininkė Viktorija Smailytė šmaikščiai palygina: „Tango mano pirštams, galvai ir sielai – reikalingas kaip ugnies šiluma mano namams...“.

Programoje kompozitorių P. Makkonen, A. Piazzolla, C. Salzedo, F. Poulenc, M. Majkusiak, R. Jurjendal, C. Gardel kūriniai.

Programą atlieka ansamblis „Classic+“: Julija Karaliūnaitė (sopranas), Agnė Dūkštaitė (akordeonas), Simona Zbarauskaitė (fortepijonas), Viktorija Smailytė, arfa.

Taip pat kviečiame pasigrožėti šiemet autentiškai restauruota Trakų Vokės dvaro sodyba ir jos teritorija.

Ansamblio Classic+  koncertas Balada Para el Tango įvyks vasario 19 d. 19 val. Trakų Vokės dvaro sodyboje (Žalioji a. 2A, Vilnius).

 

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/s/ansamblis-classic-balada-para-/573729440540139/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Perkeltas) Balada Para él Tango Š 2022-02-19 19:00 Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 20.00
Svarbi informacija
Galimybių pasas,ar kitas jį atitinkanti lygevertis dokumentas yra privalomas dalyvaujant renginyje.
Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę Covid-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato.
Daugiau informacijos: https://gpasas.lt

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: 1:00
Pertraukos: -
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N5
Nuolaidos: netaikomos

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Trakų Vokės dvaro sodyba
Žalioji a. 2A Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ Trakų Vokės dvaro sodyba
VšĮ Trakų Vokės dvaro sodyba
Žalioji a. 2A, Vilnius
868392998/ inga@tvds.lt