logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeltas) Bliuzo ir roko legenda, genialusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA)

Š 2021-05-08 19:00
WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius
20.00 - 49.00
Pranešame, kad renginys Bliuzo ir roko legenda, genialusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA) yra perkeliamas iš spalio 30 d. į 2021 m. gegužės 8 d. 19 val.

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, dėl bilietų grąžinimo galite kreiptis iki lapkričio 9 d.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Jei esate siuntę prašymą dėl pinigų grąžinimo, jo kartoti nereikia. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
* pinigai bus grąžinti per 14 dienų po renginio.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

Bliuzo ir roko legenda, genealusis gitaristas Jurijus Naumovas (Niujorkas) kovo 27-ąją su Vieninteliu koncertu pasirodys Vilniuje!

Kovo 27-ąją Vilniuje, pačios jaukiausios Senamiestyje kamerinės salės White Piano Hall (Kėdainių g. 8) salėje unikalios grojimo 9-styginiu instrumentu technikos ir 26 autorinių gitaros sistemų virtuozas, „žmogus-orkestras“ ir garso šamanas Jurijus Naumovas (JAV) pristatys savo geriausias kompozicijas, dainas ir bliuzus Vieninteliame Lietuvoje koncerte!

Stulbinantis muzikantas, išdirbęs unikalią grojimo ant jo paties sugalvotos 9-ių stygų gitaros, nuostabių bliuzų, baladžių, „psichodelinių dainų“  ir virtuoziškų instrumentinių kompozicijų autorius ir atlikėjas, Naumovas teisėtai laikomas vienu geriausiu bliuzo gitaristų Rusijoje. Žurnalai „Guitar World“ ir „The New York Magazine“ pavadino jį „vieno žmogaus grupe, kuri skamba taip, lyg trys gitaristai grotų vienu metu“.

Jurijus Leonidovičius Naumovas (1962 m. gegužės 3 d. gimęs Sverdlovske) Rusijos gitaristas, kompozitorius ir poetas, grupės „Prochodnoj dvor“ („Проходной двор“) narys. Unikalus ir savitas muzikantas „rusiškojo bliuzo“ žanro kūrėjas. Vienas iš nedaugelio rusų roko atlikėjų niekada neimitavo vakarų roko grupių stiliaus, tačiau sugebėjo padaryti analogišką joms indėlį į pasaulio muzikinę kultūrą. Gyvena Niujorke!

Jis — venas iš gausaus legendinio roko muzikantų, kuriais kažkada dosniai visą šalį aprūpino Novosibirskas, būrio. Pats nutraukė savo žvaigždės kelią Rusijoje, išvažiavo į JAV ir pradėjo gyventi bei kurti per dvi šalis. Jis niekada nemėgdžiojo vakarų roko grupių stiliaus, bet visada mokėjo daug naujo ir nemažiau reikšmingo įnešti į pasaulio muzikos kultūrą. Ir, galbūt, būtent dėl to „neimitavimo“ jis netapo pačiu populiariausių roko atlikėju Rusijoje. Nors salės, kur koncertuoja Naumovas su savo pakankamai sudėtingomis, intelektualiomis, į dvasinius estetus pirmiausiai orientuotomis dainomis, niekada nebūna tuščios.

Žinomas toks atsitikimas. 1991 m. didysis Robertas Frippas pakvietė Naumovą į vieną savo projektą. Nepaisant pinigų stygiaus, šis kategoriškai atsisakė: „Aš nebūsiu antrame plane net pas patį Frippą. Aš – muzikantas!” Toks štai jis žmogus.

Gitaros pavyzdžiais jam visada buvo Piter Green ir ypač Jimmy Page, Led Zeppelin gitaristas. Naumovas net savo išvaizda yra labai panašus į Page.

Nepaisydamas skeptikų nuomonės, Naumovas toliau uždirbinėja pinigus išskirtinai muzikos dėka,  o pradedant nuo 1994 m., reguliariai atvyksta gastrolių į Rusiją. Jis buvo apdovanotas JAV taikos premija už pasaulio kultūros plėtrą.

Bilietai į Unikalų Jurijaus Naumovo koncertą kovo 27-ąją (penktadienį ) 19 val.  White Piano Hall (Kėdainių g. 8, Vilnius) paduodami visose Bilietai.lt kasose!

Paskubėkime – salėje tik 170 vietų!

Bet kurią informacija apie koncertą, bendradarbiavimą, bilietų užsakymas tel.: +370 671 76 502, +370 618 01 331

https://www.youtube.com/watch?v=ffKxQzOphj4

https://www.youtube.com/watch?v=zXgiCElUloA

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Perkeltas) Bliuzo ir roko legenda, genialusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA) Š 2021-05-08 19:00 WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 20.00 - 49.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 40 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos: netaikoma
 

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
WHITE PIANO HALL koncertų salė
Kėdainių g. 8 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Įmonės kodas: 301696193
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Prekyba sustabdyta (Perkeliamas) Bi-2 (БИ-2) gitaristas Andrej Zvonkov ir Amžinybės kvintetas (Квинтет Вечности) Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeliamas) Bi-2 (БИ-2) gitaristas Andrej Zvonkov ir Amžinybės kvintetas (Квинтет Вечности) WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkletas) Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras | KAUNAS PopuliarusPopuliarus(Perkletas) Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras | KAUNAS Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 22.00 - 62.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras | VILNIUS PopuliarusPopuliarus(Perkeltas) Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras | VILNIUS WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 99.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras | VILNIUS PopuliarusPopuliarus(Perkeltas) Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras | VILNIUS Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmai, Vilnius 14.00 - 55.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) Akustinis Svetlanos Surganovos ir Orkestro koncertas | Kaunas PopuliarusPopuliarus(Perkeltas) Akustinis Svetlanos Surganovos ir Orkestro koncertas | Kaunas Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 14.00 - 71.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!