Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeltas) Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Biržai

T 2020-09-30 18:00
Biržų kultūros centras, Biržai

SVARBI INFORMACIJA:
1. Visi parduoti bilietai galios 09 30 d. skirtingais laikais: jei gavote el. laišką - laukiame Jūsų 20val. Priešingu atveju atvykite ant bilieto nurodytu laiku - 18 val.
2. Į 18 val. koncertą dar galima įsigyti bilietus Biržų kultūros centro kasoje.Į papildomą koncertą 20:00 val. dar galima įsigyti bilietus platformoje bilietai.lt.
Prašome dėvėti apsaugines veido kaukes. Atsiprašome už nepatogumus.

Renginys Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Biržai, kuris turėjo įvykti kovo 13 d.18:00 kultūros centre yra perkeliamas į rugsėjo 30d. 18:00.

Informuojame, kad vadovaujantis 2020 m. gegužės 13 d. įsigaliojusiu COVID-19 (koronaviruso infekcijos) paskelbto karantino sukeltų pasekmių poveikio vartojimo sutarčių dėl renginių organizavimo paslaugų teikimo vykdymui įstatymu (Įstatymas), už bilietus į renginius, kurie neįvyko dėl karantino metu nustatytų draudimų Jums suteikiama galimybė dalyvauti renginyje vėlesniu laiku nustatyta data (bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia) arba iškeisti bilietą į atitinkamos vertės kuponą, kuriuo galėsite pasinaudoti pirkdami bilietus į kitus organizatoriaus VšĮ Televizijos prodiuseriai renginius. Kuponas galios 12 mėn. nuo jo išdavimo datos. Jeigu per 12 mėnesių kupono nepanaudosite, galėsite per 14 dienų kreiptis į renginio organizatorių ir susigrąžinti kupono vertę atitinkančią pinigų sumą.

Bilietus į kuponus galite iškeisti iki rugsėjo 21 d. susisiekę su UAB "Nacionalinis bilietų platintojas" el. paštu
info@bilietai.lt. Laiške prašome nurodyti žemiau esančią informaciją. Gavus duomenis, Jums bus išsiųstas kuponas, kuris galios 12 mėn. nuo jo išdavimo perkant bilietus į visus organizatoriaus renginius. Jei per šį laikotarpį nerasite sau tinkamo renginio, kuponą galėsite gražinti per 14 dienų nuo jo galiojimo pabaigos ir atgauti pinigus.

Reikalingi duomenys:
Renginio pavadinimas
Renginio data, nurodyta ant bilieto
Jūsų elektroninis paštas
Jūsų telefono numeris
Bilieto (-ų) numeris (-iai)
Bilieto (-ų) nuotrauką (-as)
Jei bilietas (-ai) buvo pirktas (-i) kasoje, būtina pateikti pirkimą įrodantį dokumentą (pvz., pirkimo čekį ar banko išrašą)
Laiške būtina parašyti, kad sutinkate su žemiau nurodyta sąlyga:
Užpildydamas ir pateikdamas šį prašymą: (i) patvirtinu, kad sutinku perduoti aukščiau nurodytus asmens duomenis duomenų valdytojui UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ bilieto iškeitimo į kuponą paslaugos administravimo tikslu.

Papildomas „Pikaso” koncertas Biržuose

Rugsėjo 30-ąją vietoj numatyto vieno pasirodymo  Biržų kultūros centre, grupė „Pikaso“ surengs du koncertus. Šalyje sugriežtinus koronaviruso kontroles priemones,  dalis grupės gerbėjų, įsigijusių bilietus į vieną pasirodymą, bus perkelti į papildomai vėlesniu laiku rengiamą koncertą.

„Mes apgailestaujame ir iš anksto atsiprašome dėl šių nepatogumų. Metro atstumas nuo aplinkinių žmonių ir privalomas nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėjimas visuose kultūros, pramogų ir kituose renginiuose yra privalomas“, - sako „Pikaso“ vaikinai.

Todėl rugsėjo 30 d. vyks du koncertai: 18val. ir 20val. – į vėlesnį pasirodymą kviečiami žiūrovai iš platformos bilietai.lt gaus elektroninius laiškus su svarbia informacija apie pasikeitimus.  Jeigu pranešimo el. paštu negavote – vadinasi,  laukiame koncerte bilietuose nurodytu laiku (18 val.)

Dar neįsigijusieji bilietų gali tai padaryti minėtoje bilietų platinimo sistemoje.

„Visų gerbėjų labai prašome atvykti į koncertus su apsauginėmis veido kaukėmis, respiratoriais arba kitomis veido apsaugos priemonėmis. Dėsime visas pastangas, kad šventinė nuotaiką, kurią kartu su jumis sukuriame kiekvieno pasirodymo metu, vyrautų vėl. Tikimės, kad anksčiau ar vėliau ribojimai ar papildomos taisyklės liks tik žmonių prisiminimuose. Kol kas privalome laikytis reikalavimų, saugoti save ir kitus“, -  akcentuoja grupės „Pikaso“ nariai.

Prieš kelis mėnesius savo naujausią hitą „Aš negaliu“ pristačiusi „Pikaso“ trijulei  dėl kovą paskelbto karantino teko pristabdyti koncertinę veiklą.

Nors ir pagal sugriežtinus reikalavimus,  rugsėjį „Pikaso“, turėjusi Biržuose koncertuoti dar kovo 13-ąją,  atvyks į Biržus su įspūdinga programa.  Skambės geriausi visų laikų „Pikaso“ hitai ir naujausi kūriniai iš naujausio grupės albumo „Nesam šventuoliai“.

 „Pikaso“ išlieka ištikima savo kūrybinei krypčiai – dainuoti apie amžinas vertybes, jausmus, santykius, meilę. Tęstinumą atspindi tokie albumo kūriniai kaip „Paskutinį kartą“, „Kritome“, „Tu ne mano“, „Jeigu meilė pasibels“, „Man reikia visko daugiau“, „Paliksiu žinutę“, „Apetitas“, „Puolęs angelas“, „Aš ir tu“ ir kt.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Perkeltas) Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Biržai T 2020-09-30 18:00 Biržų kultūros centras, Biržai
Svarbi informacija
Į šį koncertą bilietus galite įsigyti Biržų kultūros centro kasoje.
*Kasa dirba   antradienį, trečiadienį , ketvirtadienį   9 - 11     12- 15 val. Penktadienį    9- 11   12- 13 val.    Šeštadienį  9 - 11  val. ir  1 val.  iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis – poilsio dienos. Tel. 8 450 32513
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio bei jo kokybės.
Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Biržų kultūros centras
J. Basanavičiaus g. 4 Biržai Lietuva
Organizatorius
VšĮ Televizijos prodiuseriai
Baltijos pr. 117-90 Klaipėda
tvprodiuseriai@gmail.com / +37068445846
Įmonės kodas: 304292633
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą PAPILDOMAS KONCERTAS - Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Biržai PAPILDOMAS KONCERTAS - Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Biržai Biržų kultūros centras, Biržai 18.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Druskininkai (Perkeltas) Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Druskininkai Eglės sanatorija, Druskininkai 18.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) PAPILDOMAS KONCERTAS - Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Druskininkai (Perkeltas) PAPILDOMAS KONCERTAS - Išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas | Druskininkai Eglės sanatorija, Druskininkai 15.00 - 21.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!