Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeltas) JURIJ LOZA legendinės ir naujos dainos

K 2018-11-29 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
13.00 - 31.00
Pranešame, kad renginys JURIJ LOZA legendinės ir naujos dainos yra perkeliamas iš spalio 13 d. į lapkričio 29 d. 19:00 val.

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki spalio 14 d.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.Jurijus Loza – tai neįprasta asmenybė muzikos arenoje. Jo darbai negali būti vertinami vienareikšmiškai, o muzikos stilių būtų sunku įrėminti į kokius nors rėmus. Atlikėjo dainų temos labai įvairios: nuo psichologinių, gilių baladžių ir lyrinės poezijos iki ironiškų peizažų ir socialinio sarkazmo. Atlikėjas kartais mėgsta kraštutinumus, kartais kerta liniją, vadinama žodžiu „priemonė“, o kartais žodžiu –„skonis“. Visa tai yra Jurijus Loza, kuris gamtos apdovanotas talentu, puikiai jaučiantis melodiją ir tėkstą.

Kurybos pradžioje Jurijaus dainoms pasiekti platųjį pasaulį trukdė tuometinė cenzūrą. Šiuo metu kūrėjo cenzorius yra žiūrovas, o pats griežčiausias savo kūrybos cenzorius yra jis pats. Jurijus Loza niekada neatliks dainos, kuri jam pačiam yra nepriimtina.

Jurijus neperdainuoja kitų atlikėjų dainų, tai pat savo dainų neleidžia atlikti kitiems atlikėjams. Jo kūryba skamba tik jo paties lūpomis. Taigi koncertas žada būti labai emocingas, dramatiškas ir nuoširdus. Daugeliui žmonių Jurijaus Loza daina „Plot“ būvo kaip švyturys banguojančioje gyvenimo jūroje. Tad verta ateiti ir išgirsti Juriju Loza ir jo grupės koncertą.
Koncertas vyks spalio 13 dieną Vilniaus kongresų rūmuose.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Perkeltas) JURIJ LOZA legendinės ir naujos dainos K 2018-11-29 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 13.00 - 31.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Renginio kalba: rusų
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ketvirtadienis, MB
Neries kr. 7A - 141 Kaunas
Ta pati renginio vieta