logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

(Perkeltas) Lukiškių kalėjimas 2.0: shishi

A 2022-09-06 20:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
12.00

Lukiškių kalėjimas 2.0: shishi

Naujo albumo pristatymas

Nauja koncerto data! Visi anksčiau įsigyti bilietai į šį koncertą lieka galioti.

Vieniems „shishi“ – roko undinėlės, kitiems – pelkių vandos ir raganos su gitaromis. Aišku tik tiek, kad be magijos čia tikrai neapsieita. „shishi“ – lietuvišiškas trio, dainuojantis apie tai, ką galvoja kasdien – nebedaug liko prasmės gyventi. Bet vis tiek rūpi, kur eis pasaulis.

Apsiginklavusios gitaromis ir pasivadinusios mėgstamiausiais itališkais vardais Benadetta, Victoria ir Maria Rosa, trijulė surfina tarp punk/rap /soul/trash lo-fi. Ir rezultatas puikus. Viskas viename ir viskas jėga. Jau pernai spėjome patikrinti „shishi“ kokybę didžiojoje Lukiškių kalėjimo scenoje, nors „shishi“ puikiai skrodžia užsienį, nuginkluoja „Primavera Sound“, Talino muzikos savaitę, „MENT“ Liublianoje ir kitus geriausius festivalius.

Rugsėjo 6 dieną pas mus jos pristatys naują savo albumą „Nearly Happily Ever After“, į kurį telpa muzika, pagal kurią lyg ir norisi šokti, bet įsiklausius į žodžius galima ir apsiverkti. Bet abu variantai teisingi ir priimtini. Juk gyvenimas – kontrastų rinkinys, argi ne?

Auk laisvas! #growfree

Sostine, planuojam geriausią gyvenimo vasarą mieste.

Programa įkvepia, turinys ir vardai saulėtai nuteikia. Šį sezoną nauja kalėjimo versija kvies daugiau nei 100 renginių. Kieti užsienio atlikėjai, lietuviški vardai, pirmasis ever mūsų festivalis ir dar daug visko.

Vartai: 18:00 val.
Apšildanti grupė: TBC
shishi: 20:00 val.

#slavaukraini
Mūsų visų širdys su Ukraina! Linkėk pasauliui taikos ir padėk pasiekti pergalę Ukrainai.

1 EUR nuo kiekvieno parduoto bilieto į šį koncertą ir kitus renginius kalėjime virs humanitarine pagalba nuostabiems Ukrainos žmonėms. Tai nauja Lukiškių kalėjimo iniciatyva ir dar vienas būdas padėti Ukrainai. Pačios „shishi“ merginos pasirinks, kurį paramos Ukrainai fondą paremti.

Fone – naujas kūrinys „Sushi Express“ iš naujo albumo
https://youtu.be/M8hF-vYbTP0


www.facebook.com/shishiband
www.instagram.com/shishiband


https://www.facebook.com/lukiskiukalejimas2.0
https://www.youtube.com/lukiskiukalejimas2.0

 

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Perkeltas) Lukiškių kalėjimas 2.0: shishi A 2022-09-06 20:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 12.00
Renginys (Perkeltas) Lukiškių kalėjimas 2.0: shishi
Data / Laikas A 2022-09-06 20:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Kaina 12.00
Svarbi informacija
Vartai: 18:00 val.
Apšildanti grupė: TBC
shishi: 20:00 val.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 m. neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje būtina pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio

#slavaukraini

Mūsų visų širdys su Ukraina! Linkėk pasauliui taikos ir padėk pasiekti pergalę Ukrainai. 1 EUR nuo kiekvieno parduoto bilieto į šį koncertą ir kitus renginius kalėjime virs humanitarine pagalba nuostabiems Ukrainos žmonėms. Tai nauja Lukiškių kalėjimo iniciatyva ir dar vienas būdas padėti Ukrainai. Pačios „shishi“ merginos pasirinks, kurį paramos Ukrainai fondą paremti.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Aštuntas elementas UAB
Aštuntas elementas UAB
Lukiškių skg. 6, LT-01118, Vilnius
2.0@lukiskiukalejimas.lt
Įmonės kodas: 303339069
PVM kodas LT100009899315
Renginys (Perkeltas) Lukiškių kalėjimas 2.0: shishi
Data / Laikas A 2022-09-06 20:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Kaina 12.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Lukiškių kalėjimas 2.0: Kedrostubùras x Šuo Leila PopuliarusPopuliarusLukiškių kalėjimas 2.0: Kedrostubùras x Šuo Leila Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 12.00
Pirkti bilietą Lukiškių kalėjimas 2.0: Sisters On Wire PopuliarusPopuliarusLukiškių kalėjimas 2.0: Sisters On Wire Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 27.00
Pirkti bilietą Lukiškių kalėjimas 2.0: Vestuvės (rež. Oskaras Koršunovas) PopuliarusPopuliarusLukiškių kalėjimas 2.0: Vestuvės (rež. Oskaras Koršunovas) Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 27.00
Pirkti bilietą Lukiškių kalėjimas 2.0: Monika Liu PopuliarusPopuliarusLukiškių kalėjimas 2.0: Monika Liu Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 26.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti