Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeltas) Ramūnas Difartas - ''Akustinė naktis'' | Kaunas

T 2019-02-20 19:00
Kauno Žalgirio arena, BOSCA amfiteatras, Kaunas
16.00 - 21.60
Pranešame, kad renginys Ramūnas Difartas - ''Akustinė naktis'' | Kaunas yra perkeliamas iš lapkričio 13 d. į 2019 m. vasario 20 d. 19 val.

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki lapkričio 18 d.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/40014


Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Ramūnas Difartas

„Akustinė naktis“


Kas sakė, kad ruduo  būna tik liūdnas, darganotas ir šaltas? Ruduo – tai puikus metas lankytis jaukiuose gyvo garso koncertuose!

„Akustinė naktis“ –  atlikėjo R. Difarto kūrybos kelionė per prisiminimų jūrą, kuri kaip žvaigždėta naktis užpildo savo ramybe, magija, garsais. Tai muzikos gūsis, kurio gali klausytis užmerkęs akis ar svajodamas, su džiugesiu akyse ar susimastęs.
Koncerto idėja užgimė vasarą, iš atminties vėl iškėlus senąsias dainas, kurį laiką „gulėjusias stalčiuje“. Jos vėl suskambėjo naujai, įgavo kitų spalvų ir yra pasiruošusios paliesti klausytojų širdis.

„Muzika“, „Gal susitiksim“, „ Ašara lietuje“, „Laukimas“ ir kt. – tai dalelytė to, nuo ko viskas prasidėjo ir tęsiasi iki šiandienos. Ir tai vėl skambės!

„Koncertuose „Akustinė naktis“ stengsimės sukurti klausytojams magišką atmosferą, o jaukias koncertines erdves užlies gražiausia autorinė muzika. Nuo senųjų dainų iki naujausios kūrybos. Dainuosim kartu ir džiaugsimės spalvingu rudeniu!“ – pažadėjo atlikėjas.

https://www.youtube.com/watch?v=dBAdebAYDmA
https://www.youtube.com/watch?v=4mJDO4YJFxo
https://www.youtube.com/watch?v=FWKqi-RKRgI&t=3s
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Perkeltas) Ramūnas Difartas - ''Akustinė naktis'' | Kaunas T 2019-02-20 19:00 Kauno Žalgirio arena, BOSCA amfiteatras, Kaunas 16.00 - 21.60
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 10% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Aušra Difartė
Pakrantės al. 16-1 Raudondvaris Kauno raj.
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta