Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeltas) SOFIA RUBINA BAND (Estija, Lietuva)

Š 2020-09-05 22:00
Muzikos klubas-baras SANDĖLIS, Kaunas

Šis jubiliejinio 30-ojo festivalio „Kaunas Jazz 2020“ renginys – perkeltas iš balandžio 25-osios d. į š.m. rugsėjo 5 d. Į jį galios balandžio 25-osios renginiui įsigyti bilietai, jų keisti nereikia.

Dėmesio! KEIČIASI KONCERTO LAIKAS Į 22 VAL. IR KONCERTO ATLIKĖJA Į KOTRYNA JUODZEVIČIŪTĖ COLLECTIVE (Lietuva)

Vadovaujantis LR įstatymu dėl kompensavimo už atšauktus renginius, pirkėjai, kuriems netinka nauja koncerto/renginio data, per 60 kalendorinių dienų nuo birželio 23 d. imtinai gali kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl kompensacijos už įsigytus bilietus. Pirkėjams sutikus, bus suteiktas kuponas, kurį reikės panaudoti per 12 mėnesių, atsiskaitant už kitus „Kaunas Jazz“ koncertus/renginius. Nepanaudojus kupono, pirkėjas per 14 dienų turės teisę kreiptis el.paštu: info@bilietai.lt dėl pinigų grąžinimo.

„Kaunas Jazz“ rekomenduojama pasilikti bilietus, nes jie artėjant renginiui brangs.

Kompensavimo už neįvykusius renginius schema http://www.vvtat.lt/doclib/uttxnsro5pwscvbx4mfn9y638kmmj5hh

Dėl koronaviruso pandemijos pavasarį su žiūrovais sveikintis negalėjęs 30-asis jubiliejinis tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz 2020“ sugrįžta. Rugsėjo 5 d. muzikos klube-bare „Sandėlis“ Kaune surengs žinoma Lietuvos dainininkė Kotryna Juodzevičiūtė.

Prieš du metus Kotryna Juodzevičiūtė su savo grupe pradėjo festivalį „Kaunas Jazz“ – simboliniame pasisveikinimo koncerte, kuris vyko Kauno autobusu stotyje. Šįmet jai patikėta sudainuoti naktiniame koncerte rugsėjo 5-ąja – Kauno senamiestyje įsikūrusiame jaukiame klube „Sandėlis“.

Festivalio ir Kotrynos draugystė (ji pastaruosius metus pasirodė ir dar keliuose mūsų renginiuose) neturėtų stebinti – ši jauna ambicinga dainininkė neabejotinai turi talentą, kurį verta stebėti ir sekti.

Talentą, kuris, beje, atsiskleidžia ne viename muzikos žanre, nors džiazą Kotryna vadina didžiausia savo meile.

2016-aisiais ji laimėjo Lietuvos balsą - visame pasaulyje populiaraus TV šou „The Voice“ lietuviškąją versiją. Ant laurų mergina neužmigo – 2017 ir 2018 metais sėkmingai varžėsi dėl kelialapio į „Eurovizijos“ konkursą, abu sykius pasiekdama nacionalinės atrankos finalą.

Tačiau ir be „Eurovizijos“ Kotrynai netrūksta reikalų. Ne vienus metus džiazą dainuojanti atlikėja jau keletą sykių yra dalyvavusi festivalyje „Kaunas Jazz“, o 2017-ųjų vasarą atstovavo mūsų šaliai ir dideliuose džiazo festivaliuose Ukrainoje ir Serbijoje.

Scenoje ji dainuoja  ne tik džiazą, bet ir šiuolaikišką pop bei „r'n'b“ muziką. Per pastaruosius metus ji koncertuose dainavo ir su scenos chuliganu Vidu Bareikiu, ir su prodiuserio Leono Somovo Švedijoje suburta elektroninės muzikos grupe „Highly Sedated“. Skirtingesnius muzikos atlikėjus turbūt sunku įsivaizduoti, bet Kotryna įsitikinusi, kad viskas yra suderinama.

„Nemanau, kad dėl vieno žanro reikia atsisakyti kito. Žinau viena – muzika yra mano gyvenimas. Neturiu jokio atsarginio plano – visa šeima žino, kad muzika yra vienintelis man tinkamas kelias“, - sako dainininkė.

Energija ir užmojais trykštanti mergina šiais metais „Kaunas Jazz“ klausytojams pasirodys kartu su savo suburta muzikantų grupe.

Kotrynos Juodzevičiūtės daina That Girl”: https://youtu.be/WeZUjwbWleM

 

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Perkeltas) SOFIA RUBINA BAND (Estija, Lietuva) Š 2020-09-05 22:00 Muzikos klubas-baras SANDĖLIS, Kaunas
Svarbi informacija
Renginio metu prašome laikytis naujausia sveikatos apsaugos ministerijos tvarka: https://bit.ly/2QiEiaW
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 22:30
Renginio trukmė: 3 val. 
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
Festivalio rengėjai pasilieka sau teisę esant būtinybei keisti programą.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Sandėlis
Muziejaus g. 8 Kaunas Lietuva
Organizatorius
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Kęstučio g. 62 44304 Kaunas
festival@kaunasjazz.lt / 8-37-750145
Įmonės kodas: 135977836
PVM kodas LT359778314
Kitos datos Tas pats organizatorius
Prekyba sustabdyta (Atšauktas) FOUR80EAST (Kanada) IR ARTŪRAS ANUSAUSKAS JAZZ TRIO (Lietuva) Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Atšauktas) FOUR80EAST (Kanada) IR ARTŪRAS ANUSAUSKAS JAZZ TRIO (Lietuva) VDU didžioji salė, Kaunas
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Prekyba sustabdyta Festivalio KAUNAS JAZZ 2020 pasas Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdytaFestivalio KAUNAS JAZZ 2020 pasas - abonementas
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) GREGORY PORTER & KAUNAS CITY SYMPHONY ORCHESTRA (Perkeltas) GREGORY PORTER & KAUNAS CITY SYMPHONY ORCHESTRA Kauno Žalgirio arena, Kaunas 39.00 - 69.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Prekyba sustabdyta (Perkeliamas) JAMISON ROSS & BAND (JAV) Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(Perkeliamas) JAMISON ROSS & BAND (JAV) Raudondvario Menų inkubatorius, Raudondvario seniūnija
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą (Perkeltas) CECILE MCLORIN SALVANT & SULLIVAN FORTNER DUO (JAV) IR PETRAS VYŠNIAUSKAS & KAUNAS BIG BAND (Lietuva) (Perkeltas) CECILE MCLORIN SALVANT & SULLIVAN FORTNER DUO (JAV) IR PETRAS VYŠNIAUSKAS & KAUNAS BIG BAND (Lietuva) VDU didžioji salė, Kaunas 35.00 - 41.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!