logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

(PERKELTAS) TYLOS DIALOGAI

S 2023-10-15 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai

Atnaujinta 2023 06 09
Pranešame, kad renginys „
TYLOS DIALOGAI“, kuris turėjo įvykti 2023 m. birželio 11 d. Vilniuje yra perkeltas į 2023 m. spalio 15 d.
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginio data prašome kreiptis el. paštu: 
info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Prašymai priimami iki birželio 23 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

Renginio organizatorius šiuo konkrečiu atveju yra pavedęs UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ renginio organizatoriaus vardu grąžinti tam tikrą organizatoriaus pervestą / paskirtą sumą pinigų už įsigytus bilietus (jeigu tam turite teisę pagal taikytinus teisės aktus). Pabrėžiame, kad šiuo atveju UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ veikia tik kaip renginio organizatoriaus pasitelktas asmuo – tarpininkas bilietų ir pinigų grąžinimui. Dėl šios priežasties UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ vykdo pinigų grąžinimą tik tol, kol šio proceso neatšaukia renginio organizatorius ir tik tokia apimtimi (tam skaičiui bilietų pirkėjų), kiek šiam tikslui pinigų yra suteikęs renginio organizatorius. Dėl bet kurių priežasčių nepavykus grąžinti bilietą ar atgauti pinigus už bilietą tarpininkaujant UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“, pirkėjas turi kreiptis tiesiogiai į renginio organizatorių.

Informuojame ir primename, kad UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ buvo ir yra tik tarpininkas tarp renginio organizatoriaus (paslaugų teikėjo) ir pirkėjo. UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ neorganizuoja renginių, todėl neprisiima atsakomybės už neįvykusį renginį, jo nukėlimą, kokybę ar kitus, su renginio organizavimu susijusius, dalykus. Už visa tai atsako renginio organizatorius, kuris nurodytas ir įsigytuose bilietuose: VšĮ Ambra Vox, Žirmūnų g., Vilnius,ambra@ambravox.lt.

Iš UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“, kaip bilietų platintojo, pirkėjas neturi teisės reikalauti grąžinti už bilietus sumokėtas sumas ir (ar) nuostolių atlyginimo. UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ teikiama paslauga ir (ar) pagalba renginio organizatoriui vykdyti pinigų už bilietus grąžinimą, nereiškia, kad visi bilietų pirkėjai gali tikėtis pinigų grąžinimo iš UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ ar kad bilietų platintojas yra tiesiogiai atsakingas klientui už pinigų grąžinimą dėl neįvykusio renginio.

 

Spalio 15 d., sekmadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE


TYLOS DIALOGAI

MINDAUGAS STUMBRAS, gitara
MARIUS ŠINKŪNAS, vibrafonas


Programa
Kompozicijos, alsuojančios Lotynų Amerikos, flamenko ir moderniojo džiazo ritmais.


Vibrafono ir gitaros duetas – retas muzikinis reiškinys ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Vibrafonas ir gitara, savo prigimtimi, – soliniai instrumentai, turintys unikalias garsines savybes. Tačiau jiems suskambus duete ne tik išryškėja, bet ir naujomis spalvomis pasipildo kiekvieno instrumento sonorinės galimybės, atsiveria nauji garsų klodai. Tad koncerte netikėtas Mariaus Šinkūno (vienintelio profesionalaus Lietuvoje vibrafonininko) ir Mindaugo Stumbro (plataus profilio džiazo gitaristo) duetas žada pateikti ne vieną, dar negirdėtą, muzikinę staigmeną.

Mindaugas Stumbras – džiazo gitaristas, atliekantis bei kuriantis džiazo ir šiuolaikinę muziką, studijavo Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje bei Škotijos Karališkojoje konservatorijoje, kur 2019 m. įgijo bakalauro laipsnį.

Gitaristas žinomas kaip vienas perspektyviausių džiazo muzikos atlikėjų Lietuvoje. Jis yra seksteto „Brave Noises“ narys. Ši grupė konkurse „Vilnius Jazz Young Power“ pelnė perspektyviausios jaunos džiazo grupės titulą (2016), o jų kūrinys buvo įtrauktas į Lietuvos džiazo rinkinį „Jazz From Lithuania“ (2018).

Konkurso „Gitarų šėlsmas“ nugalėtojas (
2016) M. Stumbras yra dalyvavęs daugelyje Lietuvos bei užsienio džiazo muzikos festivalių: „Siena Jazz“ (Italija), „Eunic Jazz Festival“ (Vokietija), „Ato Jazz Festival“ (Bulgarija), „Jazz is Back“ (Kroatija), „Vilnius Mama Jazz“, „Kaunas Jazz“ (Lietuva), „Skopje Summer Fest“ (Makedonija), „Jantar Jazz Festival“ (Lenkija), ir kt. Jo scenos partneriais yra buvę tokie muzikai-virtuozai kaip Kenny Wollesen, Tommy Smith, Luis Bonilla, Kenneth Dahl Knudsen, Alyn Cosker, Mario Caribe, Fergus McCreadie, Dalius Naujokaitis ir kt. Atlikėjas yra koncertavęs Baltijos šalyse, Jungtinėje Karalystėje, Danijoje, Vokietijoje, Italijoje, Serbijoje, Kroatijoje, Juodkalnijoje, Bulgarijoje, Vengrijoje ir kt.

Marius Šinkūnas – vibrafonininkas, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, studijavo Liono muzikos ir šokio akademijoje Prancūzijoje (prof. Jeano Geffroy kl.) bei Vakarų Mičigano universitete JAV (prof. Jody Moonerto kl.). Jis dalyvavo Toshihiro Akamatsu (Japonija), Lindos Maxey ir Edo Saindono (JAV), Marko Pekarsky (Rusija), Stanislavo Skoczynskio (Lenkija), Marko Suterio ir Sandeepo Daso (Prancūzija) vibrafono meistriškumo pamokose. Džiazo atlikimo meno mokėsi pas Toshihiro Akamatsu.

Atlikėjas yra grojęs su Lietuvos nacionaliniu ir Kauno simfoniniais orkestrais, Šv. Kristoforo bei Klaipėdos kameriniais orkestrais, su Jungtiniu Baltijos šalių simfoniniu orkestru Švedijoje, Vokietijos-Skandinavijos simfoniniu orkestru Vokietijoje, koncertavęs su džiazo, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos atlikėjais, pasirodęs solo bei skirtingų ansamblių sudėtyse.  

 

 

 

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(PERKELTAS) TYLOS DIALOGAI S 2023-10-15 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
Renginys (PERKELTAS) TYLOS DIALOGAI
Data / Laikas S 2023-10-15 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 12.80 - 16.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
Ambra Vox, VšĮ
Geležių km., Smėlio g. 40 Vilniaus raj
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Renginys (PERKELTAS) TYLOS DIALOGAI
Data / Laikas S 2023-10-15 15:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Kaina 12.80 - 16.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Meilė Brahmsui. Skiriama Tarptautinei Muzikų dienai Meilė Brahmsui. Skiriama Tarptautinei Muzikų dienai Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą Įkvėpimo žemė. Dedikacija Edvardui Grygui Įkvėpimo žemė. Dedikacija Edvardui Grygui Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą Pasivaikščiojimas padebesiais Pasivaikščiojimas padebesiais Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą POP+KLASIKA! Netikėtas duetas POP+KLASIKA! Netikėtas duetas Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti