Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PERLAI MEILĖS KARŪNAI

S 2019-02-10 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
12.80 - 16.00
Vasario 10 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

PERLAI MEILĖS KARŪNAI
Lietuvos didikų ir genijų meilės legendos

Aktorė
VIRGINIJA KOCHANSKYTĖ

JUDITA LEITAITĖ,
mecosopranas
AUDRONĖ JUOZAUSKAITĖ, fortepijonas

Programa
Karaliaus Žygimanto Augusto ir karalienės Barboros Radvilaitės laiškai,
M. K.Čiurlionio ir S. Kymantaitės laiškai, M. K.Oginskio, K. Gerhardi-Frank,
S. Tyzenhauzaitės prisiminimai, A. Mickevičiaus poezija.
Baroko ir klasicizmo epochų kompozitorių muzika.


Žinomų menininkių sukurta programa atveria klausytojams Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje mėgiamo dvaro meno salono žavesį ir dovanoja grožio ilgesiu persmelktus potyrius. Didžioji programos dalis skirta romantizmo laikmetyje gyvenusioms bei kūrusioms asmenybėms, kurių gyvenimai persipina, susiliečia ir atsispindi jų kūryboje. Atsiskleidžia ne tik legendinių asmenybių – karaliaus Žygimanto Augusto ir karalienės Barboros Radvilaitės, kunigaikščio M. K. Oginskio ir Marijos de Neri, Kristinos Gerhardi-Frank ir L. van Beethoveno, kunigaikštytės Sofijos Tyzenhauzaitės ir imperatorių – Aleksandro Pirmojo bei Napoleono, bet ir genialių menininkų – A. Mickevičiaus ir Marilės, M. K.Čiurlionio ir S. Kymantaitės meilės istorijos. Lemtis jiems skyrė būti ne tik svarbių to meto įvykių dalyviais bei liudininkais, bet ir bičiuliautis, drauge dalyvauti šventiniuose renginiuose, mylėti...

Programoje skambės J. S. Bacho – Marčelo, Dž. Kačini, G.  Sarti, L. van Beethoveno, F. Šopeno, M. K. Oginskio, M. K. Čiurlionio  vokaliniai ir fortepijoniniai kūriniai.

Virginija Kochanskytė - aktorė, režisierė nuolat stebinanti gerbėjus ne tik ekspresijos sklidina tekstų interpretacija, bet ir jos kuriamų kamerinių projektų  intelektualumu, teatrine žaisme, muzikos ir žodžio derme.

Judita Leitaitė – tarptautinių konkursų laureatė, viena ryškiausių kamerinės muzikos atlikėjų, itin artistiška dainininkė, žavinti ypatingai gražiu ir išvystytu vokalu, įtikinančia kūrinių interpretacija, jautriu autoriaus muzikinės minties perteikimu.

Audronė Juozauskaitė pianistė, tarptautinių konkursų laureatė, subtiliai,  jautriai įsiklausanti į partnerį. Jos preciziškas muzikavimas atliekamiems kūriniams suteikia netikėtų spalvų.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PERLAI MEILĖS KARŪNAI S 2019-02-10 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.80 - 16.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva