logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

PERMAINŲ MUZIKA'22 | Kutavičius ir mokiniai

K 2022-10-06 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
8.20 - 15.20

Šiuolaikinės muzikos festivalis  „Permainų muzika“ | Atsiverk pokyčiams!
2022 m. rugsėjo 15 d.– spalio 6 d.
 


KUTAVIČIUS IR MOKINIAI
Kompozitoriaus Broniaus Kutavičiaus 90-mečiui

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Lietuvos ansamblių tinklas
Meno vadovas Vykintas Baltakas
Solistas Laurynas Lapė (trimitas)    
Dirigentas Vykintas Baltakas

Programa: Bronius Kutavičius, Onutė Narbutaitė, Šarūnas Nakas,
Vykintas Baltakas, Justė Janulytė


Festivalio baigiamasis koncertas „Kutavičius ir mokiniai“ skiriamas iškilaus lietuvių kūrėjo ir pedagogo 90-mečiui. Jį atliks Klaipėdos kamerinis orkestras, diriguojamas kompozitoriaus ir dirigento Vykinto Baltako.  
Lygiai prieš metus Anapilin iškeliavęs kompozitorius jau seniai tapo kultine šiuolaikinės lietuvių kultūros figūra ne tik dėl unikalių kūrybinių vizijų, nuolatinio bendradarbiavimo su įvairiais muzikos kolektyvais bei įvairių meno sričių asmenybėmis, bet ir dėl savo didelės įtakos jaunesnei lietuvių kompozitorių kartai. Daug pastarosios atstovų buvo jo mokiniai Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje arba savarankiškai mokėsi, ieškojo savojo braižo studijuodami partitūras, klausydamiesi jo kūrinių. 

Pasak V. Baltako, šiame koncerte „B. Kutavičiaus kūryba bus įprasminta per jo mokinių perspektyvą – skirtingos stilistikos, įtakos ir patirtys, bet tos pačios šaknys“. 
Pats V. Baltakas yra B. Kutavičiaus mokinys ir koncerte pristatys savo kūrinį „Cladi II“. Išgirsime Justės Janulytės opusą styginiams „Circle for a Square“, Šarūno Nako kompoziciją „Aporija“, Onutės Narbutaitės „Melodiją Alyvų sode“, kurios solo partiją trimitu gros Laurynas Lapė, profesines studijas pradėjęs Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje.   

Itin simboliškai programoje nuskambės Broniaus Kutavičiaus kūrinys „Praeities laikrodžiai II“. Pasak muzikologo Lino Paulauskio, „šio kūrinio formą bei plėtotę persmelkia metaforizuotas japoniškų sodų įvaizdis“.  

Rengdamas šią programą Klaipėdos kamerinis orkestras sujungia menines pajėgas su „Lietuvos ansamblių tinklu“. Tai V. Baltako vadovaujamas šiuolaikinės muzikos kolektyvas, kuriame groja stipriausi šalies atlikėjai. Klaipėdiečių orkestro nariai kartu su LAT kolegomis taip pat muzikuos kameriniuose ansambliuose.   
B. Kutavičiui skirta programa spalio 6 dieną pasibaigsiantis festivalis „Permainų muzika” šiuolaikinės muzikos renginių estafetę toliau perduos festivaliui „Muzikos ruduo“, kuris Vilniuje ta pačia programa prasidės spalio 7 dieną. 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PERMAINŲ MUZIKA'22 | Kutavičius ir mokiniai K 2022-10-06 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 8.20 - 15.20
Renginys PERMAINŲ MUZIKA'22 | Kutavičius ir mokiniai
Data / Laikas K 2022-10-06 18:30
Renginio vieta Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Kaina 8.20 - 15.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~1:50
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:

- 100 proc. – Klaipėdos meno mokyklų moksleiviams, studentams (Klaipėdos St. Šimkaus konservatorijos, Klaipėdos J. Karoso muzikos mokyklos, Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokyklos, LMTA Klaipėdos fakulteto, Klaipėdos A. Brako dailės mokyklos). Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Nuolaida galioja tik pateikus galiojantį meno mokyklos pažymėjimą.
- 50 proc. – studentams, moksleiviams, pensininkams, neįgaliesiems;  
-  Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);  
- 10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).
Bilietams taikomas Bilietai LT 1,20 Eur aptarnavimo mokestis.
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Šaulių g. 36 Klaipėda
info@koncertusale.lt / (846) 410559
Įmonės kodas: 300101372
Renginys PERMAINŲ MUZIKA'22 | Kutavičius ir mokiniai
Data / Laikas K 2022-10-06 18:30
Renginio vieta Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Kaina 8.20 - 15.20
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą PERMAINŲ MUZIKA'22 | Ritmo žaidimai V PERMAINŲ MUZIKA'22 | Ritmo žaidimai V Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 4.20 - 7.20
Pirkti bilietą PERMAINŲ MUZIKA'22 | Ritmo žaidimai V PERMAINŲ MUZIKA'22 | Ritmo žaidimai V Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 4.20 - 7.20
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti