Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PETRAS VYŠNIAUSKAS & MEZCAL JAZZ UNIT (Lietuva, Prancūzija) IR BOB JAMES TRIO (JAV)

Pn 2018-04-27 19:00
VDU Didžioji salė, Kaunas
29.00 - 35.00
„Kaunas Jazz“ scenoje šį pavasarį pasirodys tikra muzikos legenda. Bobas Jamesas – JAV džiazo veteranas, dviejų „Grammy“ apdovanojimų laimėtojas. Beje, jo muzika padarė didelę įtaką ir hiphopo žanrui – Bobo įrašų fragmentus savo hituose panaudojo „De La Soul“, Warrenas G., „N.W.A.“ ir kiti garsūs repo atlikėjai.. Pianisto, aranžuotojo ir prodiuserio karjera trunka daugiau nei penkis dešimtmečius – dar 1965-aisiais jis muzikavo su legendiniu Chetu Bakeriu, vėliau pasižymėjo projektais su Davidu Sanbornu, Ronu Carteriu, Keiko Matsui, Earlu Klughu, Dave'u Hollandu, Esperanza Spalding ir kitais skirtingų kartų džiazo talentais. Reikšminga jo karjeros dalis susijusi su „Fourplay“ - 1991-aisiais suburta, iki šiol gyvuojančia grupe, vadinama vienu populiariausių visų laikų „smooth“ džiazo kolektyvų. Pats Bobas Jamesas vadinamas vienu šio žanro pradininkų. 58 albumai, dešimtys sėkmingų turų po visą pasaulį, eksperimentai su klasikine muzika ir koncertai su simfoniniu orkestru, daugybė apdovanojimų už nuopelnus muzikai – apie 78-erių muzikanto pasiekimus būtų galima kalbėti keletą dienų. Gimtasis Maršalo miestas muzikantą pagerbė, pradėdamas rengti jo vardo džiazo festivalį. Tačiau šį balandžio vakarą Bobas Jamesas savo kūrybą atliks už tūkstančių kilometrų nuo namų – pirmą sykį grodamas Kauno publikai. Įžangą į jo pasirodymą padarys lietuvių džiazo žvaigždė – saksofonininkas Petras Vyšniauskas, grosiantis kartu su prancūzų grupe „Mezcal Jazz Unit“.

Petras Vyšniauskas - soprano sax; Dominykas Vyšniauskas - trumpet; Christophe Azema - alto sax; Jean Marie Frédéric - guitar; Emmanuel de Gouvello - fretless bass & compositions; Daniel Solia - drums.

Bob James video:

https://youtu.be/gFwhlGTYYQ4
https://youtu.be/cNZvtVwRzts
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PETRAS VYŠNIAUSKAS & MEZCAL JAZZ UNIT (Lietuva, Prancūzija) IR BOB JAMES TRIO (JAV) Pn 2018-04-27 19:00 VDU Didžioji salė, Kaunas 29.00 - 35.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
S. Daukanto g. 28, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Rotušės a. 29 44033 Kaunas
Įmonės kodas 135977836
PVM kodas LT359778314