logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Petunija | Live From Vilnius | Tamsta

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Naujausioje dainininkės ir dainų kūrėjos Petunijos programoje  skamba debiutinio albumo "Petunija" bei naujausio mini albumo "Two In Somnia" dainos bei dar neišleisti kūriniai. Atlikėja juokiasi, kad tai savotiškas visų išleistų ir šį pavasarį išleisiamo koncertinio albumo "Secret Live from Vilnius" pristatymas. 

Nei vienas atlikėjos koncertas nebūna toks pat, todėl ir šiam, kol kas didžiausiam, soliniam atlikėjos koncertui, ruošiama speciali ir tik šiai progai paruošta programa su gyva grupe, unikaliais sceniniais sprendimais bei muzikiniais svečiais.

Programoje speciali vieta skirta ir dainai  "Love Of My Life", su kuria dainininkė šiemet dalyvavo Nacionalinės Eurovizijos dainų konkurso atrankos finale.

Petunijos muzikoje vyrauja nostalgiškos nuotaikos ir jausmingas melodingumas,  tačiau vis daugiau vietos programoje atranda ir griežtesni ritmai. Atlikėją įkvepia 90'ųjų alternatyva,  kasdienis gyvenimas ir žinoma, meilė. Tekstuose, be asmeninių istorijų yra ir išgalvotų, ar iš šono pastebėtų gyvenimų: ,,Muzika yra būdas pasakoti istorijas - man svarbu, kad klausytojas galėtų ten atrasti ir saves."

Koncerto dalyviai: 
Petunija - vokalas, klavišai; Kęstutis Vaitkevičius - programavimas, gitaros; 
Dovydas Mindaugas Buidovas - bosas; Sergej Makidon - mušamieji; bei kiti. 

 

Vieta: Tamsta Club
Salės durys atidaromos 18:30 val.

Petunijos koncerto pradžia 20:00
Koncerto pabaiga 22:00

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.

 

Nuorodos:

https://www.youtube.com/watch?v=SvUwwcwPX6I

https://www.youtube.com/watch?v=HSBPC39LFEY

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti