Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PHILIPPE JAROUSSKY KONCERTAS

T 2016-11-23 19:00
COMPENSA koncertų salė
16.00 - 86.00
Vienas ryškiausių pasaulio kontratenorų Philippe Jaroussky atvyksta į Lietuvą su prancūzų baroko muzikos orkestru  “Logue Olympique” .

Per savo karjerą Philippe Jaroussky yra pelnęs beveik visus prestižinius pasaulio muzikos teikiamus apdovanojimus, tarp jų ir penkis Echo Klassik Vokietijoje.

P. Jaroussky diskografija  apima ne tik baroko šedevrus, bet ir šiuolaikinių kompozitorių kūrinius.  Jo įspūdinga baroko kūrinių atlikimo technika yra pakerėjusi ne tik melomanus, bet ir masinę auditoriją didžiausiose pasaulio koncertų bei teatrų salėse.

“Vilniuje atliksime populiariausias baroko arijas bei prancūzų romantines dainas. Tai labai įkvepianti muzika, kurią specialiai skirsime Lietuvos publikai. Tai pirmas ir labai jaudinantis susitikimas.”- apie savo busimą pasirodymą Compensa koncertų salėje komentavo Philippe Jaroussky.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PHILIPPE JAROUSSKY KONCERTAS T 2016-11-23 19:00 COMPENSA koncertų salė 16.00 - 86.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva