logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Piano & A Microphone: Evgenya Redko

K 2023-02-02 20:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvė, Vilnius
Piano & A Microphone: Evgenya Redko
 
Mylimas formatas ir graži koncertų serija Lukiškių kalėjimo cerkvėje, įkvėpta legendinio Prince’o albumo „Piano & A Microphone 1983“, tęsiasi!
 
Tai, kur muzika skamba, lemia malonumą. Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvė jau patikrinta kalėjimo konversijos vieta muzikai. Pačiame cerkvės centre bus tik du instrumentai – fortepijonas ir mikrofonas. Kai kurie Lietuvos muzikos kūrėjai tokiame vaidmenyje bus pirmą ir gal net paskutinį kartą karjeroje. Jie išeis iš komforto zonos, o kai kurie iš jų prašys pianistų pagalbos.
 
Šią intymių koncertų seriją tęsia Evgenya Redko. Ją tikrai galima vadinti savotiška lietuviškos muzikos deive. Išskirtinis balsas, gyvo pasirodymo jėga ir estetika ją išskiria iš kitų. Puikus talento ir charizmos derinys. Lietuviškos muzikos scena be jos būtų visai kitokia. Evgenyos sąskaitoje – du solidūs albumai „Deivės“ ir „SOS‘, taip pat kalėdinis mini albumas  „Odė Kalėdoms“ ir daug kitų nuopelnų. Mūsų laukia dar vienas labai gražus ir tikras koncertas. Jai talkins geras Evgenyos bičiulis ir grupės narys pianistas Martynas Vilpišauskas. Gali tik įsivaizduoti, kaip Evgenya skambės su fortepijonu tokioje unikalioje erdvėje.
 
Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvėje vos 300 sėdimų vietų. Bilietais raginam pasirūpinti iš anksto. 1 EUR nuo kiekvieno bilieto bus skirtas humanitarinei pagalbai Ukrainos žmonėms. Tęsim ir šį paramos Ukrainai būdą iki pergalės.
 
„Piano & A Microphone“ koncertų serija Lukiškių kalėjime nuo šiol vyks kiekvieną ketvirtadienio vakarą. Išduosim, kad šiame formate pasirodys gerai žinomi vardai ir tie, kurie tokį formatą išbandys pirmą kartą gyvenime.
 
Evgenya Redko, tu, mes ir Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvė. Dar vienas pasimatymas su mikrofonu ir juodu fortepijonu.
 
Fone – puikus Evgenyos Redko darbas „Pakylėtas Gruodis“
 
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Piano & A Microphone: Evgenya Redko K 2023-02-02 20:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvė, Vilnius 21.00
Renginys Piano & A Microphone: Evgenya Redko
Data / Laikas K 2023-02-02 20:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvė, Vilnius
Kaina 21.00
Svarbi informacija
Durys atidaromos: 19:00
Pradžia: 20:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio
 
1 EUR nuo kiekvieno bilieto bus skirtas humanitarinei pagalbai Ukrainos žmonėms.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Aštuntas elementas UAB
Aštuntas elementas UAB
Lukiškių skg. 6, LT-01118, Vilnius
2.0@lukiskiukalejimas.lt
Įmonės kodas: 303339069
PVM kodas LT100009899315
Renginys Piano & A Microphone: Evgenya Redko
Data / Laikas K 2023-02-02 20:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvė, Vilnius
Kaina 21.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Acoustic: Džiugas Širvys Acoustic: Džiugas Širvys Lukiškių kalėjimas 2.0, Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvė, Vilnius 17.00
Išparduota Piano & A Microphone: Benas Aleksandravičius (ba.) IšparduotaIšparduotaPiano & A Microphone: Benas Aleksandravičius (ba.) Lukiškių kalėjimas 2.0, Šv. Mikalojaus Stebukladario cerkvė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti