Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pripučiamas klounų šou. Pitinovų šeimos cirkas

K 2018-03-22 19:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
8.00 - 16.00
Kovo 22 d. Žvejų rūmų scenoje garsi cirko artistų Pitinovų šeima pristatys savo naujos programos „RUSIŠKOS PRAMOGOS“ europietišką premjerą.

Viskas, ką jie demonstruoja scenoje, yra linksma, talentinga ir originalu. Jais žavisi vaikai nuo trijų iki septyniasdešimties metų. Per du dešimtmečius jie surengė pasirodymus Vokietijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Liuksemburge, Austrijoje, Šveicarijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV, Švedijoje, Norvegijoje, Olandijoje, Kipre, Italijoje, Japonijoje, Kinijoje. Ir visur be vertėjo - cirko triukams vertimo nereikia.

Kaip visa tai prasidėjo? Amerikos miuzikholuose trečiajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje atsirado naujas žanras –bubble dance, šokis su dideliais pripučiamais kamuoliais. Režisieriai pavertė bubble dance fejerišku šou. Šie pasirodymai ir šiandien nėra praradę savo buvusio populiarumo.

1931 m. pasirodė pirmasis šiuolaikinio pavyzdžio lateksokamuolys. Balionėlis pagaliau pasikeitė! Anksčiau jis galėjo būti tik apvalios formos, o latekso atsiradimas atvėrė naujas galimybes.

Atrodytų, pakako visų komponentų – geros medžiagos, choreografinės patirties, publikos susidomėjimo. Trūko tik žmogaus, kuris sugalvotų vientisą klounų spektaklį su kamuoliais. Ir štai, artistas Aleksejus Pitinovas suprato, kaip visus šiuos elementus galima sujungti, pridėti išmonės ir sukurti nuostabų „pripučiamą klounų šou“. Nuo pat pradžių tai buvo išskirtinis šou, toks liko ir iki šios dienos.

Pitinovų šou – vienintelis toks pasaulyje, kur numeriams ir klounų reprizoms naudojamas išskirtinis pripučiamas rekvizitas: hula-hula, šokdynės, kamuoliai, lasai, skėčiai, klounai, lėlėsmatrioškos, kojūkai. Tačiau to negana! Pitinovai niekada nesitenkina tuo, kas pasiekta. Jiems kilo nauja mintis – atgaivintiRusijos klounų dvasią ir entuziazmą.

Spektaklis „RUSIŠKOS PRAMOGOS“– išradingumo, atradimų ir juoko paradas. Šiame Pitinovų šou viskas nauja– triukai, fokusai, reprizos, rekvizitas, kostiumai ir dizainas. Nuo pirmųjų minučių mes ir mūsų vaikai patenkame į nuostabią rusišką pasaką –ji prikausto mūsų dėmesįiki paskutinių minučių. Salėje nenutyla juokas, visi žiūrovai įtraukiami į žaidimą. Šventė tęsiasi dar ilgaispektakliui pasibaigus – prisiminimuoseir sieloje.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Pripučiamas klounų šou. Pitinovų šeimos cirkas K 2018-03-22 19:00 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 8.00 - 16.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Renginys vyks rusų kalba!
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos sėdimos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
YOU ARE events agency
BALTIJAS STREET 9-43 Liepoja
Įmonės kodas 42103073706