Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PRISILIETIMAS

K 2019-12-26 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
12.00 - 15.00

Gruodžio 26 d., ketvirtadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

PRISILIETIMAS

IEVA BARBORA JUOZAPAITYTĖ, sopranas
JUSTAS ČEPONIS, fortepijonas


Programa
Vokalinės muzikos šedevrai.

 

Antrąją Šv. Kalėdų dieną skambėsiantis operos solistės Ievos Barboros Juozapaitytės ir pianisto Justo Čeponio koncertas – jau tradicija tapusi išskirtinė šventinė muzikinė popietė Užutrakio rūmuose. „Kalėdos – tai prisilietimo prie naujai užgimusios Žvaigždės metas. Ją lytime, suvokiame ar juntame kiekvienas savaip, o sieloje užgimusių šviesos vaizdinių įprasminimus atrandame muzikos gelmėse., – dalinasi mintimis atlikėjai.

Ieva Barbora Juozapaitytė, garsių dainininkų  doc. Eglės Juozapaitienės ir prof. Vytauto Juozapaičio duktė, pašaukimą, kaip ir tėvai, atrado dainavime. Ji mokėsi Vilniaus kolegijoje (doc. E. Juozapaitienės kl.), studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. V. Prudnikovo kl.), kur igijo magistro laipsnį. Profesinius įgūdžius atlikėja tobulino Helsinkio menų universiteto Sibelijaus akademijoje (Suomija) bei įvairiuose meistriškumo kursuose, kurių tarpe – žymieji „Londono meistriškumo kursai“ Mančesteryje (London Master Classes).

Nuo 2012 m. I. B. Juozapaitytė – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė. Dainininkė dalyvavo Vilniaus miesto operos pastatymuose (rež. D. Ibelhauptaitė, dir. G. Rinkevičius), ji daug koncertuoja su Lietuvos valstybiniu simfoniniu bei Lietuvos kameriniu orkestrais. Yra pasirodžiusi su Lietuvos valstybiniu pučiamųjų instrumentų orkestru „Trimitas“, LMTA liaudies instrumentų orkestru, dainavusi LRT Naujametiniame koncerte drauge su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Koncertinėse programose solistei dažnai akompanuoja pianistai prof. Nijolė Ralytė, Justas Čeponis, Aleksandras Vizbaras, Mihai Diaconescu, vargonininkė Renata Marcinkutė-Lesieur ir kt.

I. B. Juozapaitytė nuolat dalyvauja įvairiuose televizijos koncertuose ir muzikiniuose projektuose, veda muzikinius renginius ir TV laidas.

Justas Čeponis mokėsi Kauno J. Gruodžio konservatorijoje (mok. I. Vaičienės kl.), studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Z. Ibelhaupto kl.), kur įgijo bakalauro laipsnį. Studijas tęsė Paryžiaus nacionalinėje aukštojoje muzikos ir šokio konservatorijoje žymaus pedagogo prof. D. Pascalio klasėje. Čia jis įgijo magistro diplomą. Meistriškumą pianistas tobulino Berlyno menų universitete (profesorių S. Enachescu ir A. Bauni klasėse). Atlikėjas dažnai dalyvauja žymių pianistų, tokių kaip Petras Geniušas, Andrius Žlabys, Ksenija Knorre, Denis Pascal, Kevin Kenner, Karl-Andreas Kolly, Philippe Giusiano, Aleksei Gryniuk, Evgenij Božanov meistriškumo kursuose.

J. Čeponis yra VII-ojo tarptautinio Stasio Vainiūno pianistų ir kamerinių ansamblių konkurso bei V-ojo tarptautinio studentų ir moksleivių kamerinių ansamblių ir koncertmeisterių konkurso laureatas. 2015 m. Justui Čeponiui už Lietuvos vardo garsinimą buvo įteikta Lietuvos Respublikos Prezidentės padėka.

Atlikėjas nuolat koncertuoja įvairių kamerinių ansamblių sudėtyse, rengia įvairių žanrų bei epochų muzikos koncertines programas. Jis grojo su Lietuvos kameriniu (dir. R. Šervenikas), Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro (dir. T. Ambrozaitis) orkestrais bei pasirodė Vokietijos, Šveicarijos, Rumunijos, Graikijos, Prancūzijos bei daugelio Lietuvos miestų scenose.

 

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
PRISILIETIMAS K 2019-12-26 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 12.00 - 15.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15 % su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą BARBARA STROZZI: MOTERIS BAROKO MUZIKOS AVANGARDE BARBARA STROZZI: MOTERIS BAROKO MUZIKOS AVANGARDE Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 8.00 - 10.00
-20%
Pirkti bilietą RETRO MAGIJA RETRO MAGIJA Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
-20%
Pirkti bilietą RETRO MAGIJA RETRO MAGIJA Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
-20%
Išparduota RETRO MAGIJA IšparduotaIšparduotaRETRO MAGIJA Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą DAVIDSBIUNDLERIŲ KALĖDOS DAVIDSBIUNDLERIŲ KALĖDOS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 13.60 - 17.00
-20%