logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Puuluup (EE) | Vilnius

Pn 2023-02-24 20:00
TAMSTA muzikos klubas, Vilnius

Minint Estijos nepriklausomybės dieną, Lietuvoje solinį koncertą pirmą kartą surengs viena įdomiausių ir žiūrovų dėmesį scenoje tiesiog prikaustanti grupė – „Puuluup“. Proginis estų dueto „Puuluup“ koncertas įvyks vasario 24 dieną Vilniaus muzikos klube „Tamsta“

Išskirtinę grupę „Puuluup“ 2014 m. įkūrė Ramo Tederis ir Marko Veissonas. Ramo yra multiinstrumentalistas, „loop“ muzikos pradininkas Estijoje, šiuos įgūdžius įvaldęs dar prieš 20 metų. Marko Veissonas turi antropologo išsilavinimą, dirbo Šiaurės Ganoje. Jo meilė Vakarų Afrikos muzikai turėjo įtakos ir „Puuluup“ stiliui.

Ekscentriškas muzikos kolektyvas „Puuluup“ savo muzikos stilių įvardina kaip neo-zombie-post-folk. „Puuluup“ kūrinius atlieka talharpomis – senosiomis lyromis, kurios buvo populiarios Šiaurės Europoje nuo ankstyvųjų viduramžių. Šis instrumentas skambėjo Vakarų Estijos salose iki XX amžiaus pradžios.

„Puuluup“ nukreipia talharpos ašutų stygų vibracijas per efektų blokus, naudoja alternatyvias perkusijos technikas. Švelnūs talharpos atodūsiai poruojami su elektroniškai pastiprintais aidais, bildesiais, traškesiais ir girgždėjimais, tuo pačiu išlaikant natūralų instrumento garsą. Gyvuose koncertuose kaip garnyrą jie prideda ir choreografinį plazdenimą.

Ne mažiau išradingi nei savo atliekama muzika, „Puuluup“ taip pat žaidžia ir eksperimentuoja su dainų žodžiais, kartais net kurdami savo naują kalbą! „Įkvėpimo semiamės iš Vormsi [Estijos sala] naktų, tramvajaus garsų lapkritį, įsimylėjusių narkomanų, Odesos nusikaltėlių ir Antonio Vivaldi“, – sako ekscentriškieji Ramo Tederis ir Marko Veissonas.

Be proto populiarus duetas „Puuluup“ dėl savo unikalaus požiūrio muziką ir tradicinį instrumentą pelnė ne vieną muzikos apdovanojimą Estijoje, įskaitant geriausios grupės, geriausio kolektyvo, geriausio albumo apdovanojimus, o grupės muzikos klipai pelnė apdovanojimus ir filmų festivaliuose. Grupės populiarumas taip pat sparčiai auga ir užsienyje, pastaruoju metu grupė surengė koncertų turus Kanadoje, Čilėje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Ukrainoje ir Taivane.

Pirmasis išskirtinės estų grupės „Puuluup“ solinis koncertas Lietuvoje – jau vasario 24 dieną, Estijos nepriklausomybės dieną, sostinės muzikos klube „Tamsta“.

STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.

VIDEOS:
Käpapuu: https://youtu.be/pPbqsmh-qSw
Kasekesed: https://youtu.be/nuqfERAS0Y0
Live mashup at Viljandi Folk Festival: https://youtu.be/0nyW2Ri4r9U
Liigutage vastu: https://youtu.be/pS-HJZbdEjM

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Puuluup (EE) | Vilnius Pn 2023-02-24 20:00 TAMSTA muzikos klubas, Vilnius 21.00
Renginys Puuluup (EE) | Vilnius
Data / Laikas Pn 2023-02-24 20:00
Renginio vieta TAMSTA muzikos klubas, Vilnius
Kaina 21.00
Svarbi informacija
STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu +37066949342 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, bus laikoma iki 19:30.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
TAMSTA muzikos klubas
A. Strazdelio g. 1 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Metų pramogos, VšĮ
Metų pramogos, VšĮ
Vytenio g. 46 Vilnius
+37060104549 / concerts@shownet.lt
Įmonės kodas: 303176946
Renginys Puuluup (EE) | Vilnius
Data / Laikas Pn 2023-02-24 20:00
Renginio vieta TAMSTA muzikos klubas, Vilnius
Kaina 21.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Leon Somov & Monika Linkytė - Valentino diena | Klaipėda Leon Somov & Monika Linkytė - Valentino diena | Klaipėda Klaipėdos Švyturio arena, Klubas, Klaipėda 23.00 - 43.00
Pirkti bilietą Katarsis | Kaunas PopuliarusPopuliarusKatarsis | Kaunas Gargaras, Kaunas 16.00
Pirkti bilietą Katarsis | Vilnius PopuliarusPopuliarusKatarsis | Vilnius Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius 16.00
Prekyba sustabdyta (ATŠAUKTAS) Leon Somov & Dileta l Druskininkai Prekyba sustabdytaPrekyba sustabdyta(ATŠAUKTAS) Leon Somov & Dileta l Druskininkai Tech Spa Terasa, Druskininkai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti