Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Queen in Jazz LIVE SHOW (perkeltas)

A 2016-12-20 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Dėmesio!

Pranešame, kad renginys Queen in Jazz LIVE SHOW yra perkeliamas iš spalio 13d. į gruodžio 20 d.

Bilietai galios tie patys.Jei jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti (iki spalio 31d) kreipdamiesi el. paštu info@bilietai.lt pridėdami prašymą, pavedimo kopiją bei bilietų kopiją. 

Organizatorius atsiprašio už nepatogumus.spalio 13 dieną, ketvirtadienį, 19 valandą,
Vilniaus kongresų rūmuose (Vilniaus g. 6/16, Vilnius​)


Queen Forever LIVE SHOW

We will rock You“ – ne kartą skandavo legendinė grupė „Queen“. Jų žodžių tikrumą įrodė tūkstantinės minios gerbėjų ir iki šių dienų neblėstantis populiarumas. Fredžio Merkurio charizma, rokeriška energija ir nevaldoma ekspresija atgims karališkame „Queen in Jazz“ koncerte.

Renginio žvaigždės – džiazo muzikos virtuozai iš Maskvos, rugsėjį jau spėję Vilnių sudrebinti bei nustebinti anšlagu tapusiu koncertu „Nirvana in Jazz“, o pavasarį Lietuvos klausytojams pristatę per šalį nuvilnijusį, analogų pasaulyje neturintį projektą „Queen in Jazz“.

Klausytojų pageidavimu atlikėjai į Lietuvą sugrįžta su šūkiu "show must go on". Atnaujintas projektas žada dar daugiau staigmenų ir visus aukščiausius kokybės standartus pralenkiančią programą . Kartu su atlikėjais pasirodys kamerinis orkestras, o atliekama muzika persipins šviesos ir vaizdinio šou elementais.
Pasitelkę neįtikėtiną salsos, sambos, bossa novos, swingo, baladžių garso ir ritmų spalvų šėlsmą atlikėjai pažada, kad visus nukels į bohemišką rojų, neleis savęs stabdyti ir užkariaus net didžiausio skeptiko širdį. Neeiliniai muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims ir atgaivą sielai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Queen in Jazz LIVE SHOW (perkeltas) A 2016-12-20 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30 val.
Trukmė: 2val.
Pertrauka: nėra.
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami.
Nuolaidos: 20% nuolaida visiems bilietams.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius