logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Queen Show: 50 years Tour with Orchestra and Choir

S 2023-10-15 17:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

2023 metų spalio 15 dieną projektas QUEEN SYMPHONY pirmą kartą pasirodys Lietuvoje! Vienintelis koncertas Lietuvoje vyks Vilniuje „Compensa“ koncertų salėje.

Queen Symphonic Tribute“ – tai neeiliniai koncertai, sujungiantys nemirtingą grupės QUEEN muziką su Alla Vienna choro ir orkestro atliekamomis simfoninėmis aranžuotėmis, kurie jau daugiau nei 10 metų džiugina legendinės grupės kūrybos gerbėjus ir tapo vienu sėkmingiausių koverių projektų Vidurio Europoje. Dabar šis pasaulinio lygio pasirodymas pirmą kartą atvyksta į Lietuvą!

Tai dviejų valandų trukmės šou, padalintas į dvi dalis, su didžiausiomis Queen kompozicijomis. Koncerto finale taip pat pasirodys solistas Sebastianas Machalskis, atliekantis Freddie Mercury vaidmenį. Ansamblis atliks naujausią savo programą, kurioje – nauji kūriniai unikaliomis aranžuotėmis. Antrojoje dalyje taip pat gros solo gitaristas Darekas Wawrzyniakas.

QUEEN SYMPHONY yra absoliutus fenomenas – iš pradžių planuotas vienkartinis pasirodymas virto koncertiniu turu didžiausiose šalių salėse. Iki šiol daugiau nei 350 koncertų apsilankė daugiau nei 200 000 žiūrovų. Kiekvieną pasirodymą iki paskutinės vietos užpildo „Queen“ gerbėjai. 2018 m. lapkritį vykusioje filmo „Bohemijos rapsodija“ premjeroje taip pat pasirodė Alla Vienos muzikantai.

Kartų atšvęskime debiutinio studijinio grupės „Queen“ albumo 50-metį! Jei esate tikras Queen gerbėjas – jūs būtinai turite Tai pamatyti. Svaiginantis garsas ir meistriškas klasikos ir roko kūrinių atlikimas neleis likti abejingais.

Dėmesio! Nuo gegužės 18 d. bilietai brangs!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Queen Show: 50 years Tour with Orchestra and Choir S 2023-10-15 17:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 29.00 - 67.00
Renginys Queen Show: 50 years Tour with Orchestra and Choir
Data / Laikas S 2023-10-15 17:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 29.00 - 67.00
Svarbi informacija
Renginio data: 2023.10.15
Renginio pradžia: 17:00
Durys atidaromos: 16:00
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų (imtinai), neužimant papildomos sėdimos vietos.
Nuolaidos: Nėra
 

Dėmesio! Nuo gegužės 18 d. bilietai brangs!


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
BetMar, UAB
Architektų g. 56-101 Vilnius
betmar.uab@gmail.com / +37067064416
Įmonės kodas: 302632222
PVM kodas LT100009270416
Renginys Queen Show: 50 years Tour with Orchestra and Choir
Data / Laikas S 2023-10-15 17:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 29.00 - 67.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Piotr Rubik ''Niech mówią, że to nie jest miłość - Najpiękniejsze piosenki o miłości'' Piotr Rubik ''Niech mówią, że to nie jest miłość - Najpiękniejsze piosenki o miłości'' COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą Największa i Najlepsza Impreza Disco Polo i "Белых Роз" z Megagwiazdami: Defis, Piękni i Młodzi, Mirage & Yoko, After Party, Capitan Folk, Ivan Komarenko, Playboys PopuliarusPopuliarusNajwiększa i Najlepsza Impreza Disco Polo i "Белых Роз" z Megagwiazdami: Defis, Piękni i Młodzi, Mirage & Yoko, After Party, Capitan Folk, Ivan Komarenko, Playboys COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą Matt Dusk A Very Sinatra Christmas Matt Dusk A Very Sinatra Christmas COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą METALLICA & Symphony by «Scream inc» METALLICA & Symphony by «Scream inc» AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti