Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Queen simfonija ant ledo | KLAIPĖDA

K 2016-12-15 20:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
25.00 - 45.00
QUEEN simfonija ant ledo

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko šių metų gruodį tradiciškai pakvies dailiojo čiuožimo gerbėjus Kalėdas pasitikti kartu. Čiuožėjai, besirengiantys penkioliktajam savo ledo šou „Liepsnojantis ledas“ gimtadieniui, šiemet žiūrovus nustebins netikėta gyvos muzikos ir šokių ant ledo sinteze. Pirmą kartą Lietuvoje ant ledo bus perkelta grupės „Queen“ legenda. Įspūdingą šou „Queen simfonija ant ledo“ kartu su čiuožėjais kurs dainininkai Povilas Meškėla, Jeronimas Milius, Erica Jennings, choro „Brevis“ vokalistai, simfoninis orkestras „Vilniaus Sinfonietta“, diriguojamas Gintauto Venislovo ir ritmo grupė. Įspūdingo šou ant ledo premjera vyks gruodžio 13 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, gruodžio 15 d. jį bus galima išvysti Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Garsiausios Lietuvos čiuožėjų poros teigimu, tai bus didžiausias šou per 15-ą „Liepsnojančių ledo“ sezonų. Povilas Vanagas neslepia – šiam užmojui reikėjo pribręsti: „Mintį apie ledo šou, kuriame be čiuožėjų dalyvautų dainininkai ir orkestras brandinome septynerius–aštuonerius metus. Visgi Lietuvoje iki to reikėjo užaugti – apjungti čiuožimo ir scenos žvaigždes bei orkestrą yra nemenkas iššūkis.“

Pirmą kartą Lietuvoje ant ledo bus galima išvysti penkiskart Italijos dailiojo čiuožimo čempioną Samuelį Contesti bei septyniskart Gruzijos dailiojo čiuožimo čempioną Vakhtangą Murvanidzę. Vieno žinomiausių pasaulyje ledo šou „Art On Ice“ žvaigždė Vakhtangas Murvanidze, čiuožti pradėjo būdamas vos trejų. Anot čiuožėjo, vyrų dailųjį čiuožimą jis pasirinko, nes tai sunkiausia rungtis. Dailiojo čiuožimo pasaulyje garsėjęs pomėgiu čiuožti pagal klasikinę muziką, baigęs sportinę karjerą, gruzinas tapo žinomas kaip puikus šoumenas ir talentingas choreografas. Samuelis Contesti, sportinės karjeros pradžioje atstovavęs Prancūzijai, Europos dailiojo čiuožimo čempionato sidabrą pelnė atstovaudamas Italijai. Prancūzas, turintis itališkų šaknų  – linksmas šokėjas, kurio pasirodymai ant ledo – puiki pramoga žiūrovams.

Dar vienas „Queen simfonijoje ant ledo“ pasirodysiančių ledo virtuozų – Gevorgas (arba Gev) Manoukianas Lietuvos publikai kol kas mažiau pažįstamas nei jo tėvas, Akopas Manoukianas. Pasaulinio garso ledo akrobato pėdomis pasekęs Gev – JAV televizijos šou „So You Think You Can Dance“ finalistas. Hip-hop ir breiką šokantis čiuožėjas yra filmavęsis kino filme „High School Musical 2“, kaip šokėjas dalyvavęs MTV ir Amerikos muzikos apdovanojimų programose. JAV gyvenantis ledo akrobatas hip-hopo judesius perkelia ir ant ledo. Gevorgo tėvas yra prasitaręs, kad sūnaus triukai ant ledo netgi „kietesni“ nei jo paties.

Po pertraukos ant lietuviško ledo sugrįš ir žiūrovų itin mėgstamas dešimtkart Čekijos bei Europos dailiojo čiuožimo čempionas Tomašas Verneris. Greta mylimiausių Lietuvos čiuožėjų – Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko, Godos Butkutės ir Nikitos Jermolajevo, Aleksandros Golovkinos, Guostės Damulevičiūtės ir Deivido Kizalos, ant ledo pasirodys ir Ukrainos čempionas Sergejus Jakimenko, kuriam priklauso „Gineso“ šuolio su pačiūžomis per automobilį rekordas bei kiti čiuožėjai. Kaune žiūrovai išvys ir dukart pasaulio profesionalų čempionus Eleną Leonovą su Andrejumi Chvalko.

Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko įkurtas „Liepsnojantis ledas“ – vienas ilgiausiai be pertraukos rengiamų pramoginių ledo šou projektų Europoje. Per keturiolika metų jame dalyvavo virš 250 čiuožėjų iš įvairių pasaulio šalių: Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Rusijos, Kinijos, Čekijos, Prancūzijos, Belgijos, Italijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos. Tarp jų – ne vienas olimpinis, pasaulio ir Europos čempionas.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Queen simfonija ant ledo | KLAIPĖDA K 2016-12-15 20:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 25.00 - 45.00
Svarbi informacija

"Ramirent“ klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose gali įsigyti iki 2016 10 24 imtinai

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų.(Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos:
- Kur.lt  20% Įvedus nuolaidos kodą pasirinkite kainos grupę "Kaina su Kur.lt", kad būtų pritaikyta nuolaida.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Bravo events, UAB
Ukmergės g. 223 Vilnius