Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

R. Difartas. Naujo albumo pristatymas | KAUNAS

T 2018-02-14 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Įvykęs renginys
Įvykęs renginys
R. Difartas. „Tarp šešių kalnų“. Naujo albumo pristatymas

Išskirtinio balso tembro, jausmingas ir muzikalus dainų autorius, atlikėjas ir gitaristas R. Difartas,po ganėtinai ilgos tylos ( kai 2012m. buvo išleistas DVD „Dainos akys“), vėl turi naujieną – pristato savo naujausių dainų albumą – „Tarp šešių kalnų“.

Atlikėjas, aktyviai koncertuojantis su gyvo garso grupe bei įvairiais muzikiniais projektais neslepia, jog šis darbas bus tarsi viso jo muzikinio gyvenimo kelio įprasminimas.

„Regis pagaliau suradau tikrąjį save ir kūriau tai, ką iš tiesų norėjau ir jaučiau .Pajutau, jog esu subrendęs tai kūrybai, kuri ilgą laiką gyveno mano mintyse ir širdyje, tik niekaip nepavykdavo jos gyvai realizuoti įrašų studijoje. Per pastaruosius keletą metų įkvėpimo daugiausiai sėmiausi, klausydamas Sting‘o, J. Mayer‘io, J. Bonamasso‘s, Queen, M. Mcdonald‘o, G. Porter‘io  kūrybos, taip pat lankydamasis savo mėgstamų atlikėjų koncertuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse“.

Šešių kalnų metafora albumo pavadinime – tai žmogaus išgyvenimai, ieškojimai, jo pasiekimai ir vidinė stiprybė, - sakė atlikėjas“.

Ramūnas intriguoja, jog šįkart klausytojus nustebins kitokiu skambesiu: daug gražių gitarinių rifų, gyvas perkusijos skambesys, kurį padės sukurti iš Italijos kilęs talentingas muzikantas D. Zema bei sodrus kontrabosas, kurį meistriškai valdys G. Litinskas. Programoje skambės ne tik naujo albumo dainos, bet taip pat ir keletas naujai aranžuotų senųjų kūrinių.

„ Stengiausi kurti tokią muziką, kurios Lietuvoje labai trūksta – gyvą, kvėpuojančią, prasmingą, profesionalią. Bus filosofijos, lengvo, šiek tiek pietietiško šėlsmo, gražios romantikos, tarpusavyje persipinančių įvairių muzikinių stilių, taip pat netikėtų duetų ir koncerto svečių“ – intrigavo atlikėjas.

„Kviečiu į susitikimą su nauja mano muzika, kuri, tikiuosi, nukels į snieguotas viršukalnes, leis pasinerti į vandenyno gelmes ar bent akimirkai pasišildyti pietietiškos saulės spinduliuose!“

Atlikėjai:

R. Difartas – vokalas, gitara
G. Litinskas – kontrabosas, klavišiniai
K. Balčiūnas – gitara
D. Zema – perkusija
A. Difartė – pritariantysis vokalas
V. Venslovienė – pritariantsis vokalas
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 10% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Aušra Difartė
Pakrantės al. 16-1 Raudondvaris Kauno raj.
Įmonės kodas Ind. veikl. paž. nr. 607208