logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

RADŽI IR LAISVA Kėdainiai. Gražiausios dainos Jums!

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

RADŽI IR LAISVA
GRAŽIAUSIOS DAINOS JUMS!

Mieli Kėdainių miesto gyventojai, tik dėl Jūsų Lietuvos muzikos pažiba, dainininkas Radži bei talentingoji atlikėja Laisva, gerbėjų prašymu sugrįžta pakartotiniam koncertui. Laukia smagus ir intriguojantis, meile pulsuojantis muzikinis pasimatymas! Spalio 3 d., šeštadienį, 15 val. Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje (Parko g. 6)!

Bilietus platina bilietai.lt bei Kėdainių kultūros centras, J. Basanavičiaus g. 4. Daugiau informacijos tel.nr.: 8 615 43296; 8 347 5 29 78

 “Kelias į žvaigždes” projekte 2006 metais išgarsėjęs charizmatiškasis Radži visą šį laiką sėkmingai vykdė koncertinę veiklą, išleido savo dainų albumus, rengė koncertus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dainininkas du kartus dalyvavo projekte “Žvaigždžių duetai”, kur 2016 metais jo bei atlikėjos Laisvos keliai ir susikirto.  Radži ir Laisvos duetas iš karto visus sužavėjo, tais metais jie užėmė pirmąją vietą. Jų atliekamos dainos skleidė nuoširdumą, kūrybiškumą, todėl netruko susiburti gausus gerbėjų ratas. Koncerto Kėdainiuose metu skambės gražiausios ir labiausiai klausytojų mylimos šio dueto dainos.

Spalio 3 d., šeštadienį, 15 val. laukiame visų Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriuje!

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti