logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Red Bull SoundClash - Justinas Jarutis prieš GJan

Pn 2024-04-05 20:00
Šiaulių arena, Šiauliai

Po ketverių metų pertraukos, RED BULL SOUNDCLASH muzikantų dvikova sugrįžta. Šįkart čia susikaus Justinas Jarutis ir GJan. Abu atlikėjai kepa vieną hitą po kito, renka milijonus perklausų ir turi būrius aistringų fanų. 

O fanai čia yra itin svarbūs, nes dvikovos laimėtoją nulems būtent jie. Koncerto erdvėje įrengti garso matuokliai po kiekvieno atlikėjo pasirodymo matuos ovacijų sukeltą triukšmą – ir laimės tas atlikėjas, kurio fanai bus triukšmingesni.

Dvikovą sudarys ketvertas raundų. Pirmasis – PERDAINAVIMAS. Jo metu atlikėjai atlieka jiems abiems parinkto bendro kūrinio savo koverius. Antrasis – PERĖMIMAS. Atlikėjui pradėjus dainuoti savo gabalą, jį užbaigia oponentas. Trečiasis – SUSIRĖMIMAS. Tai visad stebinantis raundas, mat abu atlikėjai atlieka po tris savo kūrinius… netikėtuose, jų įprastos kūrybos žanrus perlipančiose aranžuotėse. Galiausiai - KVIESTINIS SVEČIAS. Kaip supratote, atlikėjai traukia kozirius – kviestines žvaigždes, su kuriomis atlieka bendrus kūrinius.

Tai – daugiau nei tik koncertas, tai – unikali muzikinė patirtis nepanaši į jokį kitą koncertą pasaulyje. Tad įrodykite, kad jūsų mylimas atlikėjas nusipelnė pergalės.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Red Bull SoundClash - Justinas Jarutis prieš GJan Pn 2024-04-05 20:00 Šiaulių arena, Šiauliai 35.25 - 50.25
Renginys Red Bull SoundClash - Justinas Jarutis prieš GJan
Data / Laikas Pn 2024-04-05 20:00
Renginio vieta Šiaulių arena, Šiauliai
Kaina 35.25 - 50.25
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus sektoriuje "Neįgalieji su vežymėliais" už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Šiaulių arena
Jono Jablonskio g. 16 Šiauliai Lietuva
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Įmonės kodas: 302694149
PVM kodas LT100006550317
Renginys Red Bull SoundClash - Justinas Jarutis prieš GJan
Data / Laikas Pn 2024-04-05 20:00
Renginio vieta Šiaulių arena, Šiauliai
Kaina 35.25 - 50.25
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ZUCCHERO Overdose DAmore World Tour 2024 ZUCCHERO Overdose DAmore World Tour 2024 COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour J BALVIN Que Bueno Volver a Verte Tour Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą Sting 2024 Sting 2024 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pirkti bilietą FIVE FINGER DEATH PUNCH FIVE FINGER DEATH PUNCH Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti