Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Jojo Mayer's NERVE

T 2017-05-10 20:00
Palladium Rīga, Rīga
26.20
NERVE išsivystė iš Jojo Mayer‘s legendinio renginio Prohibited Beatz New York‘o mieste vėlyvajame 90-metyje. Iš pradžių eksperimentinės sąveikos tarp DJ-jų, menininkų, muzikantų ir žiūrovų galiausiai išsivystė į suderintą kolektyvą, kuris sukryžmina programuotus elektroninės muzikos stilius realiu laiku, improvizuojant muzikos atlikimą. Per tą formatą, grupė prilygino platų spektrą elektroninių old school stilių Junge, Dub Stepo ar Glitch beats iki Minimal ir Tech House, ir viską kas galėtų pabėgti nuo įprastų žanrų aprašymų. Tuo pat metu, grupė sugebėjo supažindinti naują auditoriją su improvizuota muzika pirmą kartą ir galiausiai perduoti Jazz improvizacijos tradicijas, užvedimo ritmus ir stilistinę evoliuciją į skaitmeninį amžių. Tuo tarpu, ji aprėpia Rock‘ n Rollo mokėjimą gerai praleisti laiką ir parodyti pirštą tiems, kurie turi dėl to problemų. NERVE persvarstė ir peržengė santykį tarp žmogaus kūrybiškumo ir skaitmeninių technologijų, sukūrė naują muzikinės formos išraišką, kuri yra visiškai unikali pasaulyje šiandien.

NERVE is:
Jojo Mayer: Bugnai
John Davis: Bosas
Jacob Bergson: Klavišiniai
Aaron Nevezie: Garso ir Audio manipuliacija
Be šios pagrindinės konfigūracijos: bosas, klavišiniai, garso manipuliacija, NERVE yra dažnai papildoma plataus intervalo svečių atlikėjų iš viso pasaulio. Be ilgamečių bendradarbių kaip Roli Mosimann, Jason Lindner or Takuya Nakamura, NERVE dirbo su with Bugge Wesseltoft, Dj Shadow, MC XIS, Sean Pelton, Tim Lefebvre, Karsh Kale, MC Malik Work, Salt Cathedral, Vernon Reid, Moshen Namjoo ir daug daugiau.

Renginio nuoroda: http://nerveriga.lv

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Jojo Mayer's NERVE T 2017-05-10 20:00 Palladium Rīga, Rīga 26.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt.

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:30
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra. Iki 16 metų su lydinčiu suagusiu asmeniu
Vieta neįgaliesiems su vežimėliais: ne
Nuolaida neįgaliesiems: ne
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizatorius
BebryGamez, SIA
Kalna 1-2 LV-3301 Kuldīga
raimonds@raimondsblums.lv
Įmonės kodas 41203045004