Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

RETRO MAGIJA

Š 2019-12-14 14:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
16.00 - 20.00

Gruodžio 14 d., šeštadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

RETRO MAGIJA

RAFAILAS KARPIS, tenoras
DARIUS MAŽINTAS, fortepijonas


Programa
Gražiausia miuziklų ir kino filmų muzika.

 

Koncerte skambės vokalinės bei instrumentinės kompozicijos iš įvairių miuziklų ir kino filmų. Jas atliks gerai žinomi menininkai – operos solistas Rafailas Karpis ir pianistas Darius Mažintas, kurie pasirodymo metu į savo sceninį muzikinį pokalbį įtrauks ir žiūrovus, tarsi leisdami jiems žengti už ekrano ribų ir atsidurti filmų siužetų plotmėse.

Rafailas Karpis muziko kelią pradėjo muzikos mokykloje „Ąžuoliukas“. Čia jis dainavo berniukų ir jaunuolių chore „Ąžuoliukas“ bei mokėsi dainavimo pas žymų dainininką Algirdą Janutą. Vėliau R. Karpis studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje prof. Virgilijaus Noreikos solinio dainavimo klasėje.

Menininkas apdovanotas garbingais „Operos švyturių“ apdovanojimais: 2008-aisiais jam įteiktas apdovanojimas „Metų operos viltis“, o 2010-aisiais – nominacija „Geriausias antraplanių operos vaidmenų atlikėjas“.

R. Karpis bendradarbiauja su Lietuvos valstybiniu bei nacionaliniu simfoniniais orkestrais, Lietuvos kameriniu orkestru, įvairiais ansambliais, koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje (Suomijoje, Švedijoje, JAV, Prancūzijoje, Slovėnijoje, Izraelyje, Ispanijoje, Belgijoje, Kinijoje, Italijoje, Lenkijoje). Nuo 2003 m. solistas kviečiamas dainuoti Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, nuo 2007-ųjų metų – pastovus LNOBT artistas. Taip pat R. Karpis yra režisierės Dalios Ibelhauptaitės vadovaujamo teatro „Vilnius City Opera“ solistas, dainavęs čia dar tuomet, kai teatras garsėjo kaip „Bohemiečių“ trupė. Dainininko parengti vaidmenys: Njegušas (F. Leharo „Linksmoji našlė“), Karininkas (G. Rossini „Sevilijos kirpėjas“), Trikė (P. Čaikovskio „Eugenijus Oneginas“), Goras (G. Puccini „Madam Baterflai“), Žydas (R. Strausso „Salomėja“), Gūsčia ir Barnabas (B. Dvariono „Dalia“), Sundšteinas (M. Petrausko „Birutė“), Tuščiagarbis ir Gyvatė (R. Portmano „Mažasis princas“), Prokuroras Cornas (J. Juzeliūno „Žaidimas“), Girtuoklis Ceperlainas (Ch. W. Glucko „Girtuoklio išblaivinimas“), Monostatos (W. A. Mocarto „Užburtoji fleita”), Misailas ir Bajoras (M. Musorgskio „Borisas Godunovas”), Tobias (S. Sondheimo „Svynis Todas”), Remendado (G. Bizet „Karmen“), Don Basilio (W. A. Mocarto „Figaro vedybos“), Šturmanas (R. Wagnerio „Skrajojantis Olandas”) ir kt.

Didelę R. Karpio repertuaro dalį sudaro žydų tautos dainos. Dainininkas kartu su pianistu D. Mažintu įrašė jidiš dainų kompaktinę plokštelę „Laiškai iš praeities“ (2013).

Darius Mažintas mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Veronikos Vitaitės kl.). 

Atlikėjo kūrybinėje biografijoje – tarptautiniai festivaliai bei konkursai, kaip antai „Aspen Music Festival“, „Westchester Piano Festival“ (JAV), „Sommerakademie“ (Vokietija), „Holland Music Sessions“ (Olandija), pasirodymai su įvairiais orkestrais ir solidų pripažinimą pelniusiais užsienio scenos partneriais – smuikininkais Andrei Baranov (Rusija-Šveicarija), Pierre Amoyal (Prancūzija), Sergey Malov (Rusija-Vokietija), Domenico Nordio (Italija) ir kt. Jo diskografijoje – autorinė kompaktinė plokštelė, kurioje įrašyti J. S. Bacho, L. Beethoveno ir A. Skriabino kūriniai bei kartu su operos solistu Rafailu Karpiu jidiš kalba atliekamų dainų rinkinys „Laiškai iš praeities“ (2013).

Reikšmingą pianisto sceninės veiklos dalį užima tarpdisciplininiai projektai, kurių metu į muzikinius pasirodymus integruojami kitų meno rūšių elementai bei šiuolaikinių technologijų teikiami interaktyvūs meniniai sprendimai. Svarbi atlikėjo veiklos dalis – kultūrinė misija – klasikinės muzikos sklaida, vykdant edukacinę, filantropinę, altruistinę veiklą.

 

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
RETRO MAGIJA Š 2019-12-14 14:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15 % su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Bilietų nėra RETRO MAGIJA Bilietų nėraBilietų nėraRETRO MAGIJA Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Išparduota RETRO MAGIJA IšparduotaIšparduotaRETRO MAGIJA Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
Pirkti bilietą PRISILIETIMAS PRISILIETIMAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
-20%
Pirkti bilietą DAVIDSBIUNDLERIŲ KALĖDOS DAVIDSBIUNDLERIŲ KALĖDOS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
-20%
Pirkti bilietą KAIP SKAMBA LAIKAS KAIP SKAMBA LAIKAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 28.00 - 35.00
-20%