logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Robbie Williams XXV TOUR

Pn 2023-03-10 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Robbie Williamsas jubiliejinį solinės karjeros šou surengs Lietuvoje

Britų dainininkas Robbie Williamsas jubiliejinį solinės karjeros šou surengs Lietuvoje. Oficialiai patvirtinta, kad po šešerių metų pertraukos į mūsų šalį sugrįšiantis Robbie Williamsas kovo 10-ąją dieną koncertuos didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune. Gastrolėse „The XXV Tour“ populiarusis dainininkas pristatys neseniai išleistą jubiliejinį albumą „XXV“ ir atliks visus populiariausius savo hitus.

Bilietus į Robbie Williamso koncertą visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt bus galima įsigyti nuo šio penktadienio (rugsėjo 30 d.) 11 val. ryto. Trečiadienį (rugsėjo 28 d.) nuo 11 val. pirmieji bilietus galės įsigyti Robbie Williamso fanų klubo ir „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai (registracija į „Live Nation Lietuva“ koncertų klubą: http://bit.ly/LiveNationConcertClub).

Robbie Williams - „Let Me Entertain You“: https://youtu.be/ymPu2PdLW3I

Britų superžvaigždė Lietuvoje viešės jau trečiąjį, o laikinojoje sostinėje - antrąjį kartą. 2015 m. pavasarį Kaune surengtą pirmąjį Robbie Williamso šou lydėjo didžiulė sėkmė: visi bilietai buvo išpirkti per rekordiškai trumpą laiką. Prieš šešerius metus dainininkas surengė grandiozinį pasirodymą Vilniaus Vingio parke, kuris tapo didžiausiu 2017-ųjų šou Baltijos šalyse.

Robbie Williams - „Rock DJ“ (Live at Knebworth): https://youtu.be/yf2_bCd99vE

Robbie Williamsas džiaugsmingai švenčia 25-erių metų solinės karjeros jubiliejų. Vienas populiariausių pasaulio atlikėjų planuoja aplankyti 18 šalių, kuriose surengs 22 koncertus. „The XXV Tour“ gastrolės prasidės jau sausio 20 d. pasirodymu Bolonijoje (Italija), o vėliau koncertai bus surengti daugelyje Europos miestų, įskaitant Kauną.

Robbie Williams - „Feel“ (Live at Knebworth): https://youtu.be/511BreowZxY

Robbie Williamso solinės karjeros jubiliejaus progai buvo išleistas albumas „XXV“. Didžiausi atlikėjo hitai buvo įrašyti su garsiuoju orkestru „Metropole Orkest“. Šis džiazo ir populiariosios muzikos orkestras, įsikūręs Nyderlanduose, ir yra didžiausias tokio pobūdžio muzikantų kolektyvas pasaulyje - jame groja iki 97 muzikantų.

„Į „XXV“ albumą sudėjau daugelį savo mėgstamiausių dainų. Kiekviena turi ypatingą vietą mano širdyje, taigi įrašyti jas iš naujo ir dar su orkestru buvo išties jaudinantis procesas“, – sako žymus britų dainininkas.

Robbie Williams - „Angels“ (XXV) (with Metropole Orkest): https://youtu.be/pv-XrJkUKY0

Albumas, kurį pristatė naujai suskambę singlai „Angels“, „Eternity“, „The Road To Mandalay“ ir nauja daina „Lost“, debiutavo perkamiausių įrašų Jungtinėje Karalystėje sąrašo viršūnėje. Robbie Williamsui tai yra jau 14-asis albumas Nr. 1 - pagal šį rodiklį dainininką lenkia tik seras Paulas McCartney. Suskaičiavus kartu su grupe „Take That“ išleistus įrašus, tai jau 19-asis Robbie Williamso albumas, tapęs perkamiausiu Didžiojoje Britanijoje.

Robbie Williams - „Lost“ (XXV) (with Metropole Orkest): https://youtu.be/Q0AoVAEJ1T0

Daugiau nei prieš du dešimtmečius vaikinų grupėje „Take That“ debiutavęs Robbie Williamsas solo karjerą pradėjo 1996 m. Jis yra laimėjęs net 18 „BRIT“ apdovanojimų – daugiau nei bet kuris kito atlikėjas ar grupė. Dainininkas taip pat yra pelnęs tris muzikos kanalo „MTV Europe“ apdovanojimus, o praėjusį dešimtmetį jo dainos britų radijo ir televizijos eteryje skambėjo dažniausiai. 

Robbie Williams - „Millenium“: https://youtu.be/xcWOviMI6LkY

Dainininkui yra įteiktas išskirtinis „BRITs Icon“ apdovanojimas - Robbie Williamsas yra tik trečias atlikėjas, kurio nuopelnai muzikai įvertinti šiuo prestižiniu titulu. Iki šiol „BRITs Icon“ apdovanojimai buvo įteikti serui Eltonui Johnui ir Davidui Bowie.

Robbie Williams - „Supreme“: https://youtu.be/ULTtWUZhD9c

Tarp 100 geriausiai parduodamų albumų Jungtinės Karalystės istorijoje yra net 6 Robbie Williamso albumai. Viso pasaulyje parduota daugiau nei 75 milijonai atlikėjo albumų ir singlų. Robbie Williamso diskografijoje yra net kelios dešimtys visame pasauyje išpopuliarėjusių hitų – „Feel“, „Angels“, „Millennium“, „Let Me Entertain You“, „Kids“, „Supreme“, „Rock DJ“ ir daugelis kitų.

Robbie Williams - „She's The One“: https://youtu.be/sVaRHJn_dgM

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Robbie Williams XXV TOUR Pn 2023-03-10 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Renginys Robbie Williams XXV TOUR
Data / Laikas Pn 2023-03-10 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Svarbi informacija

Bilietų limitas: 6 per pirkimą
Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: kreiptis į info@bilietai.lt. Turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia:
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo rugsėjo 30 d. iki spalio 13 d. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo spalio 17 dienos 10:00.


Official Premium Fan Experiences here...


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37067302559 / press@livenation.lt
Įmonės kodas: 302694149
PVM kodas LT100006550317
Renginys Robbie Williams XXV TOUR
Data / Laikas Pn 2023-03-10 20:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Palaye Royale Palaye Royale Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius 45.20
Pirkti bilietą RICHARD CLAYDERMAN - In Concert RICHARD CLAYDERMAN - In Concert COMPENSA koncertų salė, Vilnius 48.00 - 58.00
Pirkti bilietą Fabrizio Paterlini PopuliarusPopuliarusFabrizio Paterlini Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 36.20 - 46.20
Pirkti bilietą Imagine Dragons: Mercury World Tour Imagine Dragons: Mercury World Tour Vilniaus Vingio parkas, Vilnius 240.20 - 542.60
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti