Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ROCK FM pristato: Carl Palmer'io ELP Legacy pasaulinis turas 2019

Pn 2019-02-22 20:00
Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
27.50 - 37.50
Legendinis roko būgnininkas Carlas Palmeris su grupe pirmą kartą koncertuos Lietuvoje

Šią žiemą art/progresyvaus roko muzikos gerbėjai sulauks puikios dovanos. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuos keliskart geriausiu pasaulio būgnininku pripažintas mušamųjų ir perkusijos virtuozas Carlas Palmeris su grupe. Muzikantas kartu su savo trio nariais koncertuos Vilniaus pramogų salėje „Vakaris“ 2019 m. vasario 22 d. Šis koncertas – tai pasaulinio 2019 metų koncertinio turo “Carl Palmer's ELP Legacy Tour 2019“ dalis.

https://youtu.be/BeX0igxU2ys

Carlas Palmeris pasaulio muzikos scenoje geriausiai žinomas visų pirma kaip grupės “Emerson, Lake & Palmer” narys, kuris taip pat siejamas su kitais garsiais projektais “The Crazy World of Arthur Brown”, “Atomic Rooster”, “Asia” ir kaip solo atlikėjas. Britų muzikantas pripažįstamas vienu ryškiausių pasaulyje roko muzikos būgnininku, aktyviai kuriančiu ir koncertuojančiu nuo septintojo dešimtmečio pradžios iki šių dienų.

https://youtu.be/3lcQaTl0YTc  

Carlo Palmerio kuriama ir atliekama muzika – tai klasikinio, progresyvaus, psichodelinio roko bei klasikinio džiazo mišinys. Muzikantas nuo pat jaunystės sėmėsi patirties iš plataus muzikinio spektro būgnų ir perkusijos profesionalų, meistriškai įvaldydamas instrumentus ir džiugindamas savo gerbėjus virtuoziškais solo pasirodymais scenoje. Jo kūrybai didelę įtaką padarė tokie džiazo muzikos grandai kaip Buddy Rich, Joe Morello ar Gene Krupa.

https://youtu.be/1-G_uERgMgI

Kas sieja naująjį Carlo Palmerio projektą „Carl Palmer's ELP Legacy” ir sėkmingiausią jo karjeroje grupę “Emerson, Lake & Palmer”? Po kitų dviejų “Emerson, Lake & Palmer” trio narių mirčių Carl Palmer teigė norintis išlaikyti šviesų grupės atminimą ir toliau dalintis kokybiška muzika: „Iš tiesų pasiilgsiu Keito ir Grego, kurių abiejų netekome 2016-taisiais. Nuo to laiko pareiga atstovauti “Emerson, Lake & Palmer” vardą priklauso tik man. Todėl ir toliau grosiu tą nuostabią muziką su savo grupe dar daugybę ateinančių metų. “Emerson, Lake & Palmer” garbėjų palaikymas toks didžiulis, kad jaučiau, jog esu maloniai įpareigotas ir toliau atlikti muziką, kurią sukūrėme visi kartu, kaip grupė.“

Carlo Palmerio grupės atliekama programa „Carl Palmer's ELP Legacy” skambės Vilniuje, klubo VAKARIS scenoje 2019 m. vasario 22 d. Tai bus pirma proga išgirsti gyvai Lietuvoje legendinės grupės „Emerson, Lake & Palmer” kūrybą, atliekamą vienintelio gyvo originalaus jos nario Carlo Palmerio.

https://youtu.be/ey9OhwZ_QgA
https://youtu.be/TQlGq2dRi3c
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ROCK FM pristato: Carl Palmer'io ELP Legacy pasaulinis turas 2019 Pn 2019-02-22 20:00 Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius 27.50 - 37.50
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Bėgantis Mėnulis''
Šv. Stepono g. 27b-8 Vilnius
Ta pati renginio vieta