Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ROCK FM pristato: SEPTICFLESH + KRISIUN + supports koncertas Vilniuje

A 2019-04-09 19:00
Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
20.50
SEPTICFLESH, KRISIUN, DIABOLICAL, DEAD SHAPE FIGURE – mirtino metalo karavanas Vilniuje!

2019 metų balandį ne tik tradiciškai švarinsimės aplinką, bet ir tapsime aukščiausios prabos sunkiosios muzikos koncerto liudininkais. Klube „Vakaris“ Vilniuje pasirodys net 4 kolektyvai: kultiniai graikai „Septicflesh“, brazilai „Krisiun“, švedai „Diabolical“ bei suomiai „Dead Shape Figure“.

Graikų melodic/symphonic death metalo atlikėjai „Septicflesh“ gyvuoja 28 metus ir jau seniai priklauso šios šalies sunkiosios muzikos scenos elitui. Mūsų publikai jau pažįstamas kolektyvas turi ir gana gausią diskografiją. Naujausias jų albumas – 2017 m. pasirodęs „Codex Omega“, kuris buvo išgirtas muzikos kritikų ir greitai pamėgtas grupės gerbėjų.

https://youtu.be/9TXPzW5m-4c

Brazilų death metalo atlikėjų trio „Krisiun“ irgi veiklūs tuos pačius 28 metus. Šiemet jie išleido vienuoliktą albumą „Courge of the Enthroned“, kuris sukėlė platų atgarsį griežtos sunkiosios muzikos mėgėjų tarpe ir bus pristatytas fanams Lietuvoje šiame koncerte.

https://youtu.be/o2muNEUTGwE

Švedų death metalo puoselėtojai „Diabolical“ šiemet atžymėjo kūrybinės veiklos 20-metį. Nors jų diskografija kuklesnė (keturi pilni studijiniai albumai ir 2 EP, kurių antrasis – 2016-ųjų „Umbra“, yra kol kas naujausias švedų leidinys), grupė pakankamai gerai žinoma sunkiosios muzikos melomanams ir dažnai koncertuoja su žymiausiais šio stiliaus atstovais po visą pasaulį.

https://youtu.be/1cGOG_kPXZg

Šį „mirtiną“ paketą papildys ir koncertą atidarys suomių grupė „Dead Shape Figure“, kuri gyvuoja nuo 2003 metų, bet jau kuri keturis pilnus studijinius albumus. Naujausias iš jų – šių metų vasarą pasirodęs „Cacoëthes“. Keturių grupių karavano, vadovaujamo graikų legendos „Septicflesh“, koncertas klube „Vakaris“ Vilniuje neabejotinai taps vienu patraukliausių kitų metų pavasario sunkiosios muzikos renginių.

https://youtu.be/9TxRUJMjrx4
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ROCK FM pristato: SEPTICFLESH + KRISIUN + supports koncertas Vilniuje A 2019-04-09 19:00 Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius 20.50
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18 val.
Renginio trukmė: ~4 val.
Pertraukos: 3
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-14
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lietuva
Organizatorius
VILNIAUS VIEŠIEJI RENGINIAI MB
Buivydiškių g. 14-707 Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta