Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Auksiniai balsai grupė Roždestvo ir Artur Rudenko | Vilnius

Š 2016-11-26 19:00
Vilniaus kongresų rūmai
13.00 - 51.00
Auksinis baritonas - Артур (Artur Rudenko)  su savo muzikos kolektyvų ir
Populiariausias  šansono muzikos kolektyvas – grupė "Рождество" (Roždestvo) sugrįžta į Lietuvą.

Tik gyvas garsas!


Lapkričio 26 d.  Vilniaus kongresų rūmuose ir Lapkričio 27 d. Klaipėdos kultūros centre  Žvejų rūmuose atvyks Artūras Rudenko ir  grupė „Roždestvo“.
Artūras Rudenko (Артур Руденко)
Žiūrovams prašant, kylanti lyrikos šansono žvaigždė ,auksinis baritonas – nuoširdus ir stipriu vokalu pasižymintis atlikėjas – Artūras Rudenko ir grupė su geriausiomis dainomis „Pamiršti negalima“,(Забыть нельзя ) „Krito baltas sniegas“ (падал белый снег) , „Be tavo meilės negaliu“, ( «Без любви твоей не смогу» )„Tu mano laimė mėlynakė“ ( счастье ты мое голубоглазое) , „Meilės ašaros“ (слезы любви) , „Nesupratimas“ ir naujais kūriniais atvyksta į Vilnių.

Artūras Rudenko, kylanti  žvaigždė, nuoširdus ir stipriu vokalu pasižymintis atlikėjas. Žmogus, kuris pats save sukūrė. Jis troško patekti ant scenos, o likimas jam padėjo tai pasiekti. Dainos, kurias publika pamėgo iš karto ir, atrodo, ilgam, net nežinodama, kas jas atlieka, ir yra šio atlikėjo fenomenas. Dainininkas Artūras Rudenka su hitu „Pamiršti negalima, grįžti neįmanoma..." visai neseniai tiesiog įsiveržė į milijonų klausytojų radijo imtuvus ir širdis visoje Rusijoje. Nuoširdi, labai švelni ir jaudinanti daina akimirksniu tapo šalies hitu – šiandien ji skamba pro važiuojančių automobilių langus, mokyklų išleistuvėse ir  keleivių ausinėse. Ne mažiau populiarios ir kitos jo dainos („Krito baltas sniegas", „Pasilik", „Neišmylėtas pavasaris", „Kaip gaila", „Dar vakar" ir kt.), o jo koncertai visada susilaukia didelės sėkmės.

grupė Roždestvo (группа"Рождество" )
Idėja sukurti grupę kilo 2008-ųjų metų sausio 6–7 dienomis, todėl ir buvo pavadinta „Roždestvo“ . Tą dieną gimė talentingo autoriaus ir atlikėjo Genadijaus Selezniovo bei bosisto Andrejaus Nasyrovo tandemas, o vėliau prie grupės prisijungė ir kiti muzikantai. Pastaruosius kelerius metus kolektyvą sudaro Genadijus Selezniovas – vokalas, Andrejus Nasyrovas – bosinė gitara, Viktoras Bojarincevas – gitara, saksofonas, Dmitrijus Aliochinas – bajanas, Sergejus Kalininas – mušamieji, grupės direktorė – Nina Cvetkova.

2008 m. pavasarį pasirodė debiutinis grupės albumas, o pirmaisiais jo klausytojais tapo muzikantų draugai ir gerbėjai. Dabar grupė gali didžiuotis išleidusi penkis populiarius albumus. Kolektyvas jau užsitarnavo žmonių meilę, nes kiekvienas jų koncertas suteikia publikai laimės, teigiamų emocijų ir nepamirštamų įspūdžių. Muzikantų gastrolių tvarkaraštį nuolat papildo nauji renginiai skirtinguose NVS regionuose. Kolektyvas jau dalyvavo ir svarbiausiuose festivaliuose bei išskirtiniuose koncertuose. Hitas „Taip norisi gyventi“ (Ты знаеш, Так хочется жить) muzikantams Kremliuje pelnė „Metų šansonas 2013“ (Шансон Года 2013) laureatų titulą ir garbės statulėlę. Taip pat jie ir „Šansono maestro 2011“ vardo laureatai, radijo stoties „Piter FM“ pagrindinės premijos „Liaudies pasirinkimo“ nominacijos laureatai, festivalių „Guliaj duša“, „Ech, Razguliaj“ ("Ээхх,разгуляй!") laimėtojai, tarptautinių festivalių „Slavianskij bazar“ Vitebske ir „Jurmala šanson“ koncertų dalyviai.

Аrtur video :   https://www.youtube.com/watch?v=bXFWUeiWoBg
                         https://www.youtube.com/watch?v=JHJeNEHQ66s
Roždestvo  :  https://www.youtube.com/watch?v=YL8Q8So3MUk
                          https://www.youtube.com/watch?v=t9yTYUl_sok
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Auksiniai balsai grupė Roždestvo ir Artur Rudenko | Vilnius Š 2016-11-26 19:00 Vilniaus kongresų rūmai 13.00 - 51.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Trukmė: 2 val. 
Nuolaidos:
- 10% neįgaliesiems (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% visiems bilietams iki spalio 31 d.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius