Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Eduard Izmestjev/ Andrej Bandera (bus perkeltas)

Š 2017-04-22 19:00
Pramogų arena, Vilnius
12.70 - 50.00
Dėmesio! Vietoj numatyto Eduardo Izmestjevo solinio koncerto įvyks Grandiozinis net 3 valandų Gyvo garso koncertas : "Shansono Auksines Zvaigzdes " .

Scenoje pasirodys ; Eduard Izmestjev , Sergey Liubavin , Rada Raj .

Pranešame, kad solinis Eduard IZMESTJEV koncertas  yra perkeliamas iš gruodžio 10d. į balandžio 22 d. Koncertas įvyks Vilnaius Pramogu Arenoje , vietų eiliškumas tas pats kaip įsigytose bilietuose.

Jeigu Jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti kreipdamiesi el. paštu info@bilietai.lt iki gruodžio 9d. pridėdami prašymą, pavedimo kopiją bei bilietų kopiją.

Jei pirkote kasoje - prašome pateikti registruotu paštu pinigų grąžinimo operacijai atlikti reikalingus dokumentus: originalius bilietus su čekiais. Dokumentus siųskite registruotu paštu,  adresu: UAB „Nacionalinis bilietų platintojas“ Teatro g.9b-19 Vilnius, Lietuva
Mielieji ,  džiaugiamės galėdami Jums pranešti, kad balandžio 22d.  Vilniaus Pramogu Arenoje   įvyks koncertas „ AUKSINIS ŠANSONAS “
, kuriame dalyvaus jūsų pamėgti atlikėjai:  Eduard Izmestjev (buv. Andrej Bandera)  , Sergej Liubavin ir Rada Raj .. Artistai nudžiugins žiūrovus kaip seniai pamėgtomis dainomis, taip ir naujais muzikiniais kūriniais. Melodingi motyvai, širdingi tekstai ir jaudinantis vokalas nepaliks abejingo nei vieno žmogaus. Kviečiame Jūs praleisti nepamirštamą vakarą geroje kompanijoje. Tik Gyvas garsas.

2004 metais kompanija „Soyuz Production“ Eduardui Izmestjevui sugalvojo vardą, sukūrė įvaizdį ir kūrybinę koncepciją – taip gimė „Andrejus Bandera“. Sudainavęs dainą „Ivuška“, Andrejus Bandera akimirksniu tapo populiarus ir pradėjo savo solo karjerą. Jausmingas vokalas su čigoniškomis intonacijomis — atviro, nuoširdžiai mylinčio gyvenimą žmogaus balsas, kurio kūryba tapo atsaku į daugybės žmonių norą išgirsti lyrišką ir nuoširdžią dainą. Kasmet, pradedant nuo 2007 metų, Eduardas Izmestjevas Andrejaus Banderos slapyvardžiu pelno visuotinį pripažinimą „Metų šansono“ projektuose. 2009 metais jo daina „Skrisk, mano siela“, atliekama kartu su jauna dainininke Rada Raj, laimėjo „Metų dainos“ nominaciją. Tačiau gyvenimas nestovi vietoje – Eduardui Izmestjevui projekto „Andrejus Bandera“ kūrybiniai rėmai tapo per siauri. 2014 metų sausio 1 dieną baigėsi kompanijos „Soyuz Production“ ir Eduardo Izmestjevo sutartis dėl projekto „Andrejus Bandera“, tad Eduardas tęsia savo muzikinę karjerą savo vardu — EDUARD IZMESTJEV! Tai leis dainininkui, be jau populiarių dainų, gerokai praplėsti repertuarą. Eduardas Izmestjevas – romantikas, solidus vyras ir drąsus maištautojas. Jis atlieka savo dainas taip, kaip sugeba tik jis: dainos-atviravimai, dainos-prisipažinimai, dainos-atradimai.

Sergej Liubavin – dainų autorius ir atlikėjas, poetas, kompozitorius ir aktorius. Sergejaus Liubavino kūryba išsiskiria nepaprastu romantiškumu ir jausmingumu, kas yra reta šiuolaikinėje estradoje. Jo dainos paliečia kiekvieną žmogų, kuris sugeba mąstyti, jausti ir užjausti. Jautrus lyrikas priverčia plakti moterų širdis ir tikėti nesumeluotu nuoširdumu. Sergejaus Liubavino koncertuose žiūrovus žavi neįtikėtina artisto energetika, jo žavesys ir vyriškumas.

Rada Rai - labai šviesus ir teigiamas žmogus, jos koncertai žiūrovams - tai puiki nuotaika, noras mylėti ir džiaugtis kiekviena nauja  diena. Jos dainos yra gilios ir aiškios  bet kuriam   žmogui.Dainos Rados - autentiški jausmai ir istorijos  apie gyvenimą ir meilę.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Eduard Izmestjev/ Andrej Bandera (bus perkeltas) Š 2017-04-22 19:00 Pramogų arena, Vilnius 12.70 - 50.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius