Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Jubiliejinis Ingos Valinskienės koncertas

S 2016-12-04 18:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Įvykęs renginys
Gruodį – jubiliejiniai Ingos Valinskienės koncertai didžiausiose Lietuvos arenose

      Jos balsas – tarsi ausis glostantis aksomas. Jos muzika paliečia klausytojų širdis. Jau daugiau nei dvidešimt metų ji scenoje dovanoja save, savo jausmus ir su niekuo nesupainiojamo balso skambesį.

    „Scenoje esu tikroji aš“, − prisipažįsta Inga Valinskienė.

     Šie metai  I. Valinskienei ypatingi – vienai žaviausių Lietuvos moterų sukako 50 metų. Tai geriausia proga įteikti dovaną ištikimiausiems savo klausytojams ir švęsti drauge su jais – Ingos laukia keturios didžiausios šalies arenos.

    Jubiliejiniuose Ingos koncertuose skambės geriausios visų laikų dainos: „Būk šalia“, „Meilės muzika“, „Žvaigždė“, „Mūsų meilė – mūsų turtas“ ir daugelis kitų. Iškirtinio balso dainininkės gerbėjų laukia ir gurmaniška staigmena – kūriniai iš kątik pasirodžiusio naujojo jos albumo „Nuodėmingi angelai“.

    Scenoje Ingai akompanuos orkestras „VILNIUS SINFONIETTA“, vadovaujamas charizmatiškojo dirigento VYTAUTO LUKOČIAUS ir gyvo garso grupė „ VAIRAS“. I. Valinskienė dainuos su būriu garsių svečių: MARIJONU MIKUTAVIČIUM, DEIVIU, EDMUNDU KUČINSKU, ŽILVINU ŽVAGULIU, IRENA STAROŠAITE, PAULIUM BAGDANAVIČIUM, grupe DAR, VIKTORU  MALINAUSKU, MODESTU JUKNA, IŠTVANU KVIK ir „ SARE ROMA“ , LAURA REMEIKIENE su grupe. Scenoje bus tikra šventė, kurioje laukiamiausiu jubiliejaus svečiu pasijus kiekvienas, net ir mažiausias klausytojas.

    „Kviečiu Jus į ypatingus, nepamirštamus susitikimus. Labai Jūsų laukiu“, − prisipažįsta dainininkė.

     Prie koncertų vedėjo vairo stos Ingos vyras ARŪNAS VALINSKAS. Simboliška – Arūnas buvo tas talento katalizatorius, paskatinęs išskirtinį balso tembrą turinčią žmoną dainuoti didžiojoje scenoje, yra parašęs jai ne vieną dainą.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Jubiliejinis Ingos Valinskienės koncertas S 2016-12-04 18:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Neįgaliesiems:
į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-110 sektorių viršutinėse eilėse už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti invalidumo pažymėjimą)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Renginių sala, VšĮ
Europos pr. 122 Kaunas