Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Keistuolių teatras, Paskutiniai Brėmeno muzikantai

Š 2016-12-10 19:00
10.90 - 20.00
Keistuolių taeatras - PASKUTINIAI BRĖMENO MUZIKANTAI

Paskutiniai Brėmeno muzikantai" – tai keistuoliška suaugusiesiems skirta Brolių Grimmų pasakos „Brėmeno muzikantai" versija, iki skausmo pradžiuginanti populiariąja roko klasika.

Keturi vyrukai, Brėmeno muzikantų prototipai, – Dovydas Petuchauskas (Andrius Kaniava), Olegas Rainis (Dalius Skamarakas), Rexas (Aidas Giniotis) ir Vidas Kanopa (Aurimas Meliešius) – susiburia į grupę, tikėdamiesi savo muzika nustebinti pasaulį. Jų kelias į šlovės olimpą kupinas netikėtumų, nuopuolių ir kuriozų. Ypač po to, kai grupei vadovauti imasi neaiškaus plauko renginių organizatorius Leonas Pravalas, Leo (Darius Auželis). Jų gyvenimas pilnas aistros, netekties ir nusivylimų. Nes visi įsimyli tą pačią mūzą – pakeleivingą merginą vardu Inga (Ilona Balsytė). Jų muzika sklidina „gėlių vaikų" romantikos ir prarastų laikų nostalgijos. Nes jie patys – paskutiniai „Brėmeno muzikantų" kartos mohikanai.

Keistuolių teatro melomanus nukels į tuos laikus, kai labai „kieta“ buvo turėti ilgus plaukus, nutrintus džinsus, o uždrausta Vudstoko dvasia vis prasiverždavo pro taisyklių suvaržytą kasdienybę.

Šios keistos kompanijos bandymai savaip papasakoti garsiąją Brėmeno muzikantų istoriją nukelia žiūrovus į 6-7 dešimtmečius, kai emocijas valdė „pjaustomos“ gitaros ir būgnų ritmas, o vienintelis būdas išsakyti savo mintis buvo sudėti jas į iš dūšios „plėšiamas“ dainas.

Durys atsidaro 18 val.
Koncerto pradžia 19 val.
Vaikai iki 6 metų su suaugusiais  įleidžiami nemokamai, neužimant papildomos vietos.
Informacija tel. 8 609 66699
Bilietus platina Bilietai.lt ir Renginių Oazės kasa darbo dienomis nuo 16 iki 19 val.
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai