Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

LENINGRAD / ЛЕНИНГРАД

Pn 2018-05-18 19:30
Arēna Rīga, Rīga
„LENINGRAD“ PRANEŠIMAS SPAUDAI

Tęsdama puikią tradiciją grupuote save vadinanti „Leningrad“, su Sergejumi Šnurovu priešakyje, gegužės 18 dieną dar kartą surengs didelį koncertą Rygoje! Tą vakarą „Arena Riga“ taps traukos centru tiems, kurie geba džiaugtis ir vertina gerus pasirodymus. Grupė, kuri praėjusiais metais grandioziniu pasauliniu turu atšventė savo dvidešimties metų sukaktį, nesiruošia užmigti ant laurų. Mūsų laukia dar daugiau hitų, populiarių klipų ir koncertų.

Ir viskas tik todėl, kad Sergejus Šnurovas yra vienintelis šiuolaikinis Rusijos muzikantas, kuris su savo gerbėjais ne tik kalba apie visiems svarbius dalykus, bet ir daro tai neįtikėtinai muzikaliai, meniškai ir talentingai! Kiekvienas grupės „Leningrad“ koncertas – tai įvykis, šou, kuriamas pasitelkus visas organizatorių turimas galimybes. Sergejaus Šnurovo grupė – tai komanda, kurios kiekvienas dalyvis – pradedant fono vokalistais ir baigiant garso inžinieriais – puikūs savo srities profesionalai.

2018 m. gegužės 18 d. grupė „Leningrad“ jums parodys, koks gali ir turi būti tikras roko koncertas!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
LENINGRAD / ЛЕНИНГРАД Pn 2018-05-18 19:30 Arēna Rīga, Rīga
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Bilietų kainų kategorijos skirtingos, tačiau jos niekuo nesiskiria. Prašome pasirinkti pigiausios kainos kategorijos bilietus.

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~3:00
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-12
Vieta skirta neįgaliesiems vežimėliuose: taip
Nuolaida neįgaliesiems vežimėliuose: taip


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizatorius
Euroshow promoter Europe, SIA
Aleksandra Čaka 136 - 23 LV-1012 Rīga
Įmonės kodas 40103874537
Ta pati renginio vieta