Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Mantas ''In One Show'' | KLAIPĖDA

Pn 2016-12-09 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Įvykęs renginys

Registracija skydžiui “In One Show” prasideda

 

Dainininkas Mantas Jankavičius savo gerbėjams rengia  nepamirštamą  koncertą: kelionę laiku ir erdve. Paskubėkite įsigyti bilietus, prisisekit diržus ir laikykitės. “In One Show”  startuos  gruodžio 9 d. Klaipėdoje “Švyturio” arenoje, 18 d.  - Kaune “Žalgirio” arenoje, 30 d. - Vilniuje “Siemens” arenoje. “In One Show” į vieną susijungs keturias  geriausias ir didžiausio populiarumo sulaukusias Manto programas: autorinę visų mylimą “Čiuožki”  su garsiausiais hitais, pilnas arenas surinkusius Frank Sinatra ir “Queen” šou bei vieną pirmųjų Manto tribute projektų “Tabami goes Robbie Williams”.

 

Ar  visa tai įmanoma parodyti vienoje scenoje? Taip, jei tai specialios konstrukcijos aplink savo ašį besisukanti scena, kuri bus  specialiai sukurta “In One Show” ir Lietuvoje sumontuota pirmą kartą. 

 

Šios scenos galimybės leidžia greitai ir elegantiškai keisti dekoracijas tiesiog žiūrovų akyse: ji lėtai sukasi, o publika užgniaužusi kvapą laukia, kas  joje pasirodys: F.Mercury, R.Williams, F.Sinatra ar iš jų vaidmens ištrūkęs Mantas?

 

Tai scena, kurioje telpa pašėlusi Lietuvos vasara, o jos gruodžio mėnesį jau ilgisi visi. Ir “Čiuožki” – tikras vasaros nerūpestingumo simbolis.

 

O taip pat -  vintažinis šeštojo dešimtmečio Niujorkas. Miesto, kuris niekada nemiega, amžinas žavesys. Ir, žinoma, Frank Sinatra. Juk jei tu gali kažką pasiekti čia, vadinasi gali bet kur...

 

Ir dar Londonas, 1970-ieji. Visi laisvi, protestuoja prieš nusistovėjusias normas ir dievina Freddie Mercury. Muzikos genijų, kurio kūriniai taps nepavaldūs nei laikui, nei kartų kaitai.

 

Jums dar trūksta Londono? Prašau: seksualios merginos, pašėlę vyrukai, spalvų fontanai. Jau 1990-ieji. Staiga atsiranda jis – didysis linksmintojas Robbie Williams.

 

Ir vėl grįžtame namo. Ten, kur raudoni vakarai, kur tiesos ieškojo neprilygstamas svieto lygintojas Tadas Blinda. Į Lietuvą, kurioje Žygimantas Augustas mylėjo Barborą Radvilaitę...

 

“In One Show” sujungs geriausius  Manto muzikinės karjeros momentus. “Čiuožki” klube jis šėls su ištikimaisiais draugeliais Gyčiu Ivanausku, Eimučiu Kvoščiausku, Evaldu Taujanskiu  ir Mantu Stabačinsku. Šeštojo dešimtmečio Niujorko atmosferą F.Sinatra tapusiam Mantui kurti padės Kauno bigbendas. “Queen” ir Robbie Williams programas praturtins simfoninis orkestras ir roko grupė.  Dainininkas planuoja pasikviesti ir svečių, kurių pasirodymas daugeliui bus didžiulė staigmena.  Koncerto metu scenoje bus apie  100  žmonių. Kuriamos specialios dekoracijos ir vaizdo projekcijos.

 

“In One Show” pasirenkite patirti tikrą emocijų perkrovą. Mokslininkai nustatė, kad tai -patikimiausias būdas pasijusti laimingu.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Mantas ''In One Show'' | KLAIPĖDA Pn 2016-12-09 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

"Ramirent“ klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose gali įsigyti iki 2016 10 18 imtinai

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:
netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10 Klaipėda Lietuva