Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Quorum - gražiausios lietuviškos dainos a cappella | Panevėžys

Š 2016-12-10 18:00
Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys
Gražiausios lietuviškos dainos a cappella

Vokalinė vyrų grupė  „QUORUM“  šį rudenį keliauja po Lietuvą su lietuviškų dainų koncertine programa. Ilgą laiką „Quorum“ dainavo įvairių pasaulio šalių dainas, savo gerbėjus žavėjo daugybe įdomių, netradicinių dainų, skambančių egzotiškomis užsienio kalbomis. Šios grupės koncertai  buvo savotiškos muzikinės kelionės po pažintas ir nepažintas šalis, atskleidžiančias tų šalių grožį, temperamentą, muzikinę kultūrą.
Tačiau atėjo laikas atsigręžti į save, į gimtąją kalbą ir į lietuviškos muzikos kultūrą. Pajutęs, jog lietuviška muzika yra be galo artima, sava ir puikiai skamba a cappella, ansamblio meno vadovas ir aranžuotojas Vitalijus Neugasimovas aranžavo šūsnį gražiausių lietuviškų dainų. „Quorum“ su didžiausiu džiaugsmu dainuoja lietuviškai. Jeigu ankstesniuose koncertuose kažkas pasigesdavo dainų lietuvių kalba, tai šįkart jų tikrai netruks. „Quorum“ dainuoja ne tik autorines, bet ir savo draugų, pažįstamų, kolegų dainas. K.Kerbedžio, K.Jablonskio, V.Kernagio, E.Sipavičiaus, E.Dragūno dainos suskambės originaliai ir netradiciškai. Grupė „Quorum“ savo balsais ir unikaliomis aranžuotėmis, pasitelkusi beat box‘ą – vokalinę perkusiją, suteiks šioms dainoms nenusakomo žavesio, sukeliančio malonius virpuliukus ir suvokimą, kad žmogaus balsas yra nepaprasta dovana, su kuria galima kurti stebuklus. Nereikia jokio muzikos instrumento, kad suskambėtų muzika. Užtenka aukštąjį muzikinį išsilavinimą įgijusių profesionalių dainininkų, puikiai išmanančių dainavimo techniką bei balso galimybes. Dainuoti be jokių instrumentų ar fonogramos palaikymo yra nemenkas iššūkis net ir profesionalams, tačiau šie vyrukai jį įveikia ir suteikia peno savo klausytojų ausims ir širdims. Jų atliekama muzika nepaprasta, nes skambantys vyriški balsai sukuria instrumentinės grupės skambesį.
“Quorum” dainininkai Vitalijus Neugasimovas, Marius Turlajus, Gintautas Skliutas, Dainotas Varnas ir Romanas Savickas savo gerbėjus džiugins dainuodami lietuviškas dainas, skambančias pačia gražiausia ir dainingiausia lietuvių kalba. Prie jų prisijungs vienas geriausių vokalinės perkusijos meistrų Lietuvoje, 2015-ųjų metų Lietuvos Beatbox‘o čempionas Povilas Tumis - Slygrid. „Beatbox’as - tai įvairių garsų mėgdžiojimas. Jis yra nuostabus, nes tu pats esi instrumentas ir tau nereikia ko nors nešiotis ant kupros ar būti tam tikru metu tam tikroje vietoje – priešingai, tai gali daryti beveik bet kur ir bet kada”, - sako Povilas ir koncertuose demonstruoja neeilinius sugebėjimus.
Jeigu pasiilgote puikios lietuviškos muzikos, originalaus atlikimo, skambių, užburiančių vyriškų balsų ir nuoširdžios, jaukios muzikinės aplinkos – šis koncertas būtent Jums. Dainuokime, juokimės, mylėkime ir visa tai darykime lietuviškai.

Panevėžio muzikiniame teatre
Gruodžio 10 d. (šeštadienį) 18 val.
Bilietai 10, 12, 15 Eur.
Vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai
Bilietus galima įsigyti teatro kasoje  ir www. bilietai.lt bei visose BILIETAI LT  (taikomi papildomi mokesčiai) platinimo vietose
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Quorum - gražiausios lietuviškos dainos a cappella | Panevėžys Š 2016-12-10 18:00 Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys 13.00
Išparduota
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Trukmė: 1 val. 30 min.
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Nepriklausomybės a. 8 Panevėžys Lietuva
Organizatorius
Gintautas Skliutas
Volungės g. 9-63 Vilnius