logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

The Weeknd: After Hours til Dawn Tour

Š 2023-08-12 16:00
Tallinna lauluväljak, Tallinn

Karščiausia pastarųjų metų popmuzikos žvaigždė The Weeknd koncertuos Estijoje

Atlikėjas The Weeknd, kuris šiemet buvo pristatytas 17-ai „Billboard“ muzikos apdovanojimų, paskelbė 2023-ųjų metų pasaulinių gastrolių „After Hours Til Dawn“ koncertų datas. Kitąmet populiarusis atlikėjas pirmąkart koncertuos Baltijos šalyse - rugpjūčio 12-ąją dieną The Weeknd surengs koncertą Talino dainų slėnyje Estijoje. Tai bus vienintelis The Weeknd koncertas Baltijos šalyse.

Bilietus į The Weeknd koncertą visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt bus galima įsigyti nuo gruodžio 2 d. 12 val. Dvi dienas prieš, lapkričio 30-ąją, pirmieji bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai. Užsiregistruoti į „Live Nation Lietuva“ klubą galima čia: http://bit.ly/LiveNationConcertClub

The Weeknd - „Save Your Tears“: https://youtu.be/4NRXx6U8ABQ

Neseniai pasibaigusi The Weeknd Šiaurės Amerikos turo dalis buvo fantastiškai sėkminga - sumušti žiūrovų lankomumo rekordai ir surinkta daugiau nei 130 mln. dolerių, kurių didžioji dalis skirta labdarai. Kitų metų gastrolės startuos birželio 10 d. Mančesteryje, Didžiojoje Britanijoje, o į Estiją The Weeknd atvyks rugpjūčio 12-ąją dieną.

Po sceniniu The Weeknd vardu slepiasi 32 metų kanadiečių muzikantas Abel Tesfaye, jaunystėje neišsiskyręs pavyzdingiausiu elgesiu. Po susidūrimo su policija dėl prekybos narkotikais jis nusprendė pakeisti savo gyvenimo būdą ir ėmė koncentruotis į muziką. Būsima žvaigždė turėjo strategiją: iš pradžių savo muziką reklamavo anonimiškai, o vėliau kasmet atskleisdavo vis daugiau informacijos apie save. Sėkmė atėjo po to, kai prie The Weeknd vardo viešinimo prisidėjo garsaus atlikėjo Drake vadybininkas Oliver El-Khatib.

The Weeknd savo pirmąjį „Grammy“ apdovanojimą laimėjo už garso takelį filmui „Beauty Behind The Madness", o jo daina „Earned It“, sukurta filmui „Fifty Shades Of Grey“, buvo nominuota „Oscar“ apdovanojimui. „Manau, kad žvaigždės mane saugo, - tada sakė atlikėjas. „Įdėjome labai daug sunkaus darbo, tačiau jaučiau, kad mums padėjo ir tai, kad tinkamu laiku atsidūrėme tinkamoje vietoje“.

Netrukus po sėkmės su kino filmų muziką, The Weeknd užkariavo viso pasaulio topus. The Weeknd gerbėjus iškart sužavėjo nepriekaištingu falcetu, sielą draskančiais tekstais ir hipnotizuojančiais ritmais. „Can't Feel My Face“, „Save Your Tears“ (su Ariana Grande), „Blinding Lights“, „Wicked Games“, „Out Of Time“ - tai tik kelios dainos, dėl kurių The Weeknd tapo vienu daugiausiai apdovanojimams nominuotų atlikėjų.

Abel Tesfaye taip pat yra Jungtinių Tautų Pasaulinės maisto programos geros valios ambasadorius, o tai reiškia, kad dalis lėšų už parduotus bilietus bus skirta „XO humanitariniam fondui“, kuris padės mažinti pasaulinę bado krizę. Turą „After Hours Til Dawn“ remia didžiausia kriptovaliutų prekybos platforma „Binance“.

Pasaulinių gastrolių „After Hours Til Dawn“ metu rugpjūčio 12 d. The Weeknd surengs koncertą Talino dainų slėnyje Estijoje. Išankstinis bilietų pardavimas su kodu vyks nuo lapkričio 30 d. 12.00 val. Vieša bilietų prekyba prasidės gruodžio 2 d. 12.00 val. Informaciją apie bilietus rasite „Bilietai.lt“ prekybos vietose ir internete: www.bilietai.lt.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
The Weeknd: After Hours til Dawn Tour Š 2023-08-12 16:00 Tallinna lauluväljak, Tallinn
Renginys The Weeknd: After Hours til Dawn Tour
Data / Laikas Š 2023-08-12 16:00
Renginio vieta Tallinna lauluväljak, Tallinn
Svarbi informacija
Išankstinė prekyba su kodu nuo lapkričio 30 d. 12:00
Registracija į Live nation klubą čia...
Vieša prekyba prasideda gruodžio 2 d. 12:00

Bilietus draudžiama naudoti bet kokiuose konkursuose ir akcijose be koncerto organizatoriaus leidimo.

Svarbu! Kiekvienas lankytojas turi turėti atskirą bilietą.
Amžiaus riba 3 m. Rekomenduojamas amžius 6+ m.

RENGINIO TVARKARAŠTIS:
16:00 Atidaromos durys
 
VIETOS PLANAS: 
http://p.piletilevi.ee/img/wkd2023_plan.jpg

BILIETŲ KAINOS

Į visas Talino dainų šventės teritorijoje vykstančių renginių bilietų kainas įskaičiuotas renginio vietos mokestis - 0,90 € už bilietą.

Bendrasis įėjimas 80,20 € 
Stovimas bilietas

„Golden circle“ 130,20 €
riboto vietų skaičiaus zona priešais sceną

VIP ZONA 360 €
- Vienas „Golden Circle“ bilietas į „The Weeknd“ koncertą
- Įėjimas pro VIP vartus
- Įėjimas į VIP palapinę, esančią prie Jūros (Mere) vartų. VIP palapinėje yra sėdimos vietos, baras ir VIP tualetas*
- Pasisveikinimo gėrimas
- Švediškas stalas su karštais ir šaltais patiekalais nuo 17:00 iki 20:30 val.**
- Atminimo VIP laminatas ir dirželis
- paskirti registracijos ir renginio vietoje dirbantys darbuotojai
* Iš VIP palapinės nematyti scenos
** Alkoholis neįtrauktas

ANKSTYVASIS ĮĖJIMAS 260,20 €
- Vienas „Golden Circle“ bilietas į „The Weeknd“ koncertą
- Ankstyvas patekimas į „Golden circle“ zoną anksčiau nei standartinių bilietų turėtojai
- Atminimo VIP laminatas ir dirželis
- Riboto tiražo „The Weeknd“ dovana, skirta tik VIP nariams
- paskirta registracija ir renginio vietoje dirbantis personalas

ANKSTYVAS ĮĖJIMAS Į AIKŠTELĘ 190,20 €
- Vienas nuolatinis bilietas į „The Weeknd“ koncertą
- Ankstyvas patekimas į stovimąją sekciją anksčiau nei standartinių bilietų turėtojai
- Atminimo VIP laminatas ir dirželis
- Riboto tiražo „The Weeknd“ dovana, skirta tik VIP nariams
- Paskirtas registracijos ir renginio vietoje dirbantis personalas

VIP ir ankstyvojo įėjimo bilietai parduodami tik internetinėje parduotuvėje

Neįgaliųjų vežimėliai
Galima naudotis riboto dydžio neįgaliųjų vežimėlių platforma. Nuolaidos netaikomos. Bilieto kaina asmeniui, kuris lydi, yra 11,20 €. DĖMESIO! VIP ir ankstyvojo įėjimo paketų atveju padedantis asmuo taip pat turėtų turėti atskirą pilną bilietą toje pačioje VIP ir ankstyvojo įėjimo paketų kainų kategorijoje. Jei turite klausimų dėl bilietų neįgaliųjų vežimėliuose, rašykite el. paštu info@piletilevi.ee. Su neįgaliojo vežimėliu į „Golden circle“ patekti negalima.

Neleistini daiktai:
* skėčiai - jie riboja žiūrovų matomumą
* savas maistas ir gėrimai
* bet kokie buteliai, stiklinės, skardinės ir kita tara
* profesionalūs ar pusiau profesionalūs fotoaparatai (fotografijos ar skaitmeniniai), įrašymo įranga (garso ar vaizdo). Fotoaparatai bus leidžiami tik tuo atveju, jei jie yra neprofesionalūs ir neturi priartinimo ar nuimamo objektyvo. Neleidžiama naudoti fotoaparatų, kurių objektyvas yra didesnis nei įprasto laikrodžio ciferblatas (40 mm).
* Go-Pro kameros ir asmenukių lazdos
* planšetės (įskaitant iPad) ir nešiojamieji kompiuteriai
* bet kokie plakatai, transparantai, iškabos ir vėliavos
* bet kokie šaunamieji ir pjaunamieji ginklai, grandinės, švirkštai, pirotechnikos priemonės, lazeriniai rašikliai ir rodyklės, pavojingos medžiagos ir daiktai
* alkoholis ir narkotinės medžiagos
* naminiai gyvūnai
* dviračiai, riedučiai ir riedlentės, motociklininkų šalmai, bet kokios rūšies kėdės, įskaitant stovyklavietes
* perteklinis bagažas ir daiktai - nesivežkite didelių krepšių ar nereikalingų daiktų, kurie gali sulėtinti patikrą prie vartų.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
Įmonės kodas: 10676276
Renginys The Weeknd: After Hours til Dawn Tour
Data / Laikas Š 2023-08-12 16:00
Renginio vieta Tallinna lauluväljak, Tallinn
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Haken UžsienyjeUžsienyjeHaken Paavli Kultuurivabrik, Tallinn, Tallinn
Pirkti bilietą Depeche Mode - Memento Mori World Tour 2023 UžsienyjeUžsienyjeDepeche Mode - Memento Mori World Tour 2023 Tallinna lauluväljak, Tallinn
Pirkti bilietą Fear Factory - DisrupTour 2023 (+ Butcher Babies & IGNEA) UžsienyjeUžsienyjeFear Factory - DisrupTour 2023 (+ Butcher Babies & IGNEA) Helitehas,
Pirkti bilietą Alessandra - The Queen of Kings Tour UžsienyjeUžsienyjeAlessandra - The Queen of Kings Tour Club Hollywood, Tallinn
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti