Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Tribute to Tina Turner'' RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ

A 2016-12-20 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
7.40 - 21.00
„Tribute to Tina Turner“ – RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ ir grupė

Nuolatos pramogų pasaulio epicentre figūruojančią atlikėją Rūtą Ščiogolevaitę jau galime įvardinti kaip profesionalią talentų kritikę televiziniuose projektuose, gabią šokėją, tarptautiniu mastu pripažintą dainininkę, todėl atėjo metas naujam iššūkiui. Metas apjungti visus sugebėjimus į vieną pasirodymą – dinamišką ir energingą muzikinį užtaisą. Taip, drauge su novatoriškais ir talentingais muzikantais, Pauliaus Zdanavičiaus grupe, gimė gyvai atliekamas projektas „Tribute to Tina Turner“.

„Esu tikra Tinos Turner gerbėja, ir kaip dainininkės, ir kaip moters. Ji įkvepianti, o jos dainos aprėpia ištisą muzikinę epochą. Negaliu žodžiais apsakyti, kaip malonu buvo ruošti šią muzikinę programą tiek man, tiek visiems muzikantams. Tikiuosi, kad klausytojams bus taip pat malonu girdėti ir matyti mūsų pasirodymą, kaip mums malonu dovanoti šios legendinės atlikėjos dainas“, – sako Rūta.

Dainininkė džiaugiasi galinti atlikti kūrinius gyvai, kartu su savo bendražygiais, puikiais muzikantais, drauge koncertuojančiais jau daug metų – Pauliaus Zdanavičiaus grupe. Drąsiai galime teigti, kad Pauliaus Zdanavičiaus suburta grupė yra viena profesonaliausių Lietuvoje, su Rūta grojanti jau dešimti metai. Jos įkūrėjas Paulius Zdanavičius ne tik vienas talentingiausių, virtuoziškiausių pianistų Lietuvoje, kuriam paklūsta įvairaus žanro muzika nuo klasikos iki džiazo, bet ir kompozitorius, aranžuotojas. Jo sukurta daina „C‘ est ma vie“ 2011 m. atstovavo Lietuvą Eurovizijos dainų konkurse Diuseldorfe (Vokietija). 2012 m. Paulius padėjo Rūtai įrašyti albumą „Rūta. Tai – gyvenimas / Just life“, sukurdamas dainų aranžuotes.

Atlikėjai:
Rūta Ščiogolevaitė – vokalas
Pauliaus Zdanavičiaus grupė:
Paulius Zdanavičius – klavišiniai
Tomas Varnagiris – gitara
Tomas Maslauskas – bosinė gitara
Martynas Lukoševičius – mušamieji
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Tribute to Tina Turner'' RŪTA ŠČIOGOLEVAITĖ A 2016-12-20 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 7.40 - 21.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: 18:40
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% su Laisvalaikio kortele (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius).

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
ARTynas, Všį
Trakų g 9/1 Vilnius