Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Tūkstantis ir Viena Naktis'' Ant Ledo!

K 2016-12-22 19:00
Pramogų arena, Vilnius
16.00 - 26.00
1001 naktis – stebuklingas, nepakartojamas, sukurtas rinkinio  “Pasakos 1001 naktis” motyvais, spektaklis ant ledo, leisiantis tiek mažam, tiek dideliam pajusti visą ryškumą rytietiškų pasakų, o taip pat susipažinti su visame pasaulyje puikiai žinomais herojais, kaip Aladinas, Šacherezada, Ali Baba, jūreivis Sinbadas ir kt.

Nesuskaičiuojami lobiai, skraidantys kilimai, džinai, magiškos lempos ir žiedai, turtingi pirkliai, rytietiškos gražuolės, paslaptingumas ir išmintis, magija ir pavojus – visa tai garsiame “1001 naktis” pasakų pasaulyje.

Tai neįtikėtinas pasakojimas apie sultoną Šachrijarą ir atspindinčią išmintį, gerumą, džiaugsmą ir meilę, Rytų gražuolę – Šacherezadą. Jos nepakartojamos istorijos neįtikėtinu būdu atgija ledo arenoje ryškių dekoracijų, šviesos efektų ir spalvingų kostiumų pagalba. Ali Baba ir 40 plėšikų, drąsus Aladinas,milžiniškos lempos kalinys visagalis Džinas, jūreivis Sinbadas ir kiti legendiniai personažai nuves Jus į neapsakomą pasakų pasaulį. Pasaulinių ledo ir cirko šou dalyviai pademonstruos sudėtingiausius šuolius ir apsisukimus, akrobatikos ir oro gimnastikos elementus, o taip pat cirko pasirodymus, bei puikius slydimus. Spektaklis padovanos nepamirštamus įspūdžius tiek vaikams, tiek jų tėvams.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Tūkstantis ir Viena Naktis'' Ant Ledo! K 2016-12-22 19:00 Pramogų arena, Vilnius 16.00 - 26.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos: 1
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Ąžuolyno g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
TAVC, UAB
Ąžuolyno g. 9 Vilnius