Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VYTAUTAS ŠIŠKAUSKAS

A 2017-03-07 18:00
11.00 - 16.00
Vytautas Šiškauskas
Naujo CD „ AKIMIRKOS“ pristatymas


          Lietuviškos muzikos gerbėjų pamėgtas dainininkas Vytautas Šiškauskas gruodžio mėnesį pasitiko su nauju albumu „Akimirkos“.
          Tai ilgai lauktas atlikėjo studijinis darbas, kurį sudaro net 15 dainų, įrašytų per pastaruosius tris metus. Publikos simpatijų jau sulaukė lyriški kūriniai „Kai mes šalia“, „Ačiū tau“ ir „Žibutė“, o per savo pasirodymus televiziniuose projektuose („Dainų daina“ ir „Kadagys“) Vytautas Šiškauskas sėkmingai pristatė didžiulį ažiotažą sukėlusias naujas dainas – linksma nuotaika užkrečiančią „Oj, oj, oj (visą naktį nemiegojau)“ ir patriotiškumu alsuojančią „Tu man esi“. „Į šį albumą sudėjau savo begalinę meilę žmonėms, gyvenimui ir Lietuvai. Džiaugiuosi, kad publikai pristatytos dainos greitai „prigijo“ ir išpopuliarėjo, jaučiu, kad mano gerbėjai pamėgs ir kitus kūrinius. Tai visada mane džiugina ir įkvepia kurti toliau, – sakė Vytautas Šiškauskas. – Šį kartą darbas įrašų studijose pareikalavo tikrai daug laiko, energijos ir bemiegių naktų. Paskaičiavau, kad per tris metus, kai buvo įrašinėjamas albumas, įrašų studijoje praleidau daugiau nei 1000 valandų, o kiek dar jų prabėgo, kuriant dainas... Kartais net pats stebiuosi, kaip man pavyksta faktiškai be jokių pertraukų ištisus metus koncertuoti, dalyvauti televizijos projektų filmavimuose, fotosesijose, kurti ir įrašinėti dainas. Atrodo, kad tik besąlygiška mano gerbėjų meilė padeda atlaikyti tokį tempą!“
         Pasak dainininko, naujasis albumas pasižymi įvairiapusiškumu, nes jame susipynė išties skirtingo stiliaus kūriniai, kurie pradžiugins ištikimiausius gerbėjus ir maloniai nustebins skeptikus. Ką tik išleistas Vytauto Šiškausko albumas „Akimirkos“ yra jau vienuoliktas jo diskografijoje, tačiau dainininkas prisipažįsta, kad turi daugybę kūrybinių idėjų, todėl žada ir toliau džiuginti savo gerbėjus naujomis dainomis.
       Tad nepraleiskite progos ir apsilankykite pirmieji V. Šiškausko naujo CD „Akimirkos“ pristatymo koncerte !!!
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai