Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Roko simfonija ant ledo | Kaunas

T 2017-12-13 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Įvykęs renginys
Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko šou „Roko simfonija ant ledo“

Žinomiausia šalies ledo šokėjų pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko savo gerbėjams ruošia išankstinę kalėdinę dovaną. Praėjusiais metais didžiulio pasisekimo sulaukęs jų ledo šou pagal grupės „Queen“ muziką šiemet sujungs ledo, muzikos žvaigždes ir simfoninį orkestrą naujam projektui „Roko simfonija ant ledo“.

Didelės sėkmės sulaukęs praėjusių metų pasirodymas šiemet išlaiko rokerišką dvasią ir nauju, jau 16-u projektu „Roko simfonija ant ledo“ kviečia pajusti ledo ir roko muzikos hitų sintezę. Margarita ir Povilas lieka sau ištikimi ir kaip visada atsiveža visą desantą dailiojo čiuožimo žvaigždžių: didžiausiose šalies arenose pasirodys ne kartą ant apdovanojimų pakylos lipę Europos čempionas Tomašas Verneris, Pasaulio profesionalų čempionai Jelena Leonova ir Andrejus Chvalko, olimpiniai, dukart pasaulio ir penkiskart Europos čempionai Tatjana Totmianina ir Maksimas Marininas, Gruzijos čempionas, „Art on ice“ šou žvaigždė Vakhtangas Murvanidzė bei Lietuvos šokių ant ledo čempionai Guostė Damulevičiūtė ir Deividas Kizala.

Pirmą kartą Lietuvos dailiojo čiuožimo mėgėjams pasirodys įspūdingomis programos garsėjantys ledo čiuožėjai Elena Jovanovič ir Nodari Maisuradzė, Kanados šou ir komedinio žanro čiuožėjas Jasonas Graetzas bei Lietuvos šokio ant ledo naujoji pora Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed.

Roko balades gyvai atliks simfoninis orkestras su žinomais šalies atlikėjais ir Ispanijos scenos žvaigžde Olga Domenech Terroba, o visa tai taps dar viena magiška Povilo ir Margaritos kalėdine dovana.

„Pernai padarėme didžiulį eksperimentą, apie kurį svajojome daugelį metų. Tiek mes, tiek žiūrovai buvo patenkinti tuo, ką pamatė. Praėjusių metų sėkmė mus įkvėpė tęsti gyvos muzikos tradiciją, tačiau šiemet visi kūriniai bus atliekami visiškai gyvai, nenaudosime jokių įrašų“, – intrigavo mylimiausia šalies ledo šokėjų pora.

P. Vanago ir M. Drobiazko ledo šou „Roko simfonija ant ledo“ premjera įvyks gruodžio 13 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje, 14 d. čiuožėjai pasirodys Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Roko simfonija ant ledo | Kaunas T 2017-12-13 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

RAMIRENT klubas 108-111 sektoriai!
Norint įsigyti vietas prie staliukų į nuolaidos laukelį įveskite kodą RAMIRENT.
Prie staliuko bilietai parduodami po 2 vnt.!

„Žalgirio“ arenos VIP klubo nariams
Esami klubo nariai negali įsigyti bilietų į šį renginį. Naujo sezono arenos klubo nariai perka bilietus nuo rugsėjo 1 d. iki 15 d. Neparduoti bilietai patenka į viešą prekybą rugsėjo 18 d.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: -30% pavienėms vietoms

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Bravo events, UAB
Upės g. 6 Vilnius
Įmonės kodas 302711794
PVM kodas LT100006600811