Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Rolandas Kazlas ir ''Pakeleiviai''. POETAI ATEINA

S 2019-10-13 18:00
Koncertų salė Saulė, Šiauliai
21.20 - 27.20

Gera žinia tiems, kurie savo mieste laukia arba dar nespėjo apsilankyti Rolando Kazlo ir „Pakeleivių“ koncerte-spektaklyje „Poetai ateina“ : spalio mėnesį suplanuoti dar keli parodymai. Pirmą kartą – Marijampolėje ir Klaipėdoje, ir, žiūrovų pageidavimu, dar kartą – Panevėžyje, Šiauliuose, Kaune ir Vilniuje. Kiekvieną kartą  R.Kazlas papildo koncertą-spektaklį naujomis eilėmis, todėl žiūrėti net ir kelintą sykį nė trupučio nepabosta.

Pavasarį užgimęs unikalus R. Kazlo koncertas-spektaklis „Poetai ateina“ sulaukė didžiulės sėkmės ir daugybės prašymų pakartoti bei atvykti į miestus, kuriuose iki šiol dar nesilankė.

Algirdas Verba, Robertas Danys, Vladas Šimkus, Alvydas Valenta, Sigitas Geda, Jurgis Kunčinas, Vaidotas Spudas, Tomas Arūnas Rudokas, Alma Karosaitė, Antanas Masionis, Valdemaras Kukulas, Henrikas Čigriejus, Antanas Kalanavičius, Rita Dambrauskaitė, Valdas Gedgaudas, Salys Šemerys, Juozas Erlickas – Rolando Kazlo dėka daugybė žmonių, – kas pirmąsyk, o kas iš naujo, – atrado šių puikų poetų kūrybą. Grįžęs namo ne vienas atsivertė užmestą knygą. Ieškojo eilių internete. Rašė laiškus, klausdami, kuriam poetui priklauso vienos ar kitos eilutės, domėjosi, kur galima rasti jų eilėraščių rinkinių.

Išleidęs albumą ir pradėjęs kurti koncertą-spektaklį pagal Lietuvos poetų eiles, Rolandas Kazlas nežinojo, kiek laiko kūrinys bus rodomas. Tai buvo drąsus žingsnis į iki šiol Lietuvos scenoje nebandytą žanrą, kuriame persipina poezija, vaidyba ir muzika. Kaip publika nežinojo, ko tikėtis, taip ir R. Kazlas nebuvo tikras, ar kam nors be jo paties tai dar bus įdomu.

„Dauguma žmonių nepasitiki poezija, kultūra, labiau ieško pramogos, triukšmo, sensacijų, efektų, fejerverkų, adrenalino, o šis sumanymas nėra toks. Ir vis tik pasirodymai Vilniuje, Kaune, Alytuje, Šiauliuose ir kituose miestuose įkvėpė vilties ir drąsos, jog galima eiti ir tokiu keliu. Vienas dalykas yra skaityti eiles vienam kur nors bibliotekoje, klube, tiesiog mažoje erdvėje, visai kas kita, kai su tavimi scenoje dar beveik dešimt muzikantų, vaizdas ekrane, šviesos ir salė pilna publikos, kuri nežino ko tikėtis, kas čia bus ir apie ką visa tai. Jei atvirai – rezultatas pranoko mano lūkesčius“, – šiandien sako Rolandas Kazlas.

Apsilankę koncerte-spektaklyje „Poetai ateina“ neleis sumeluoti – vakaras išties tampa atradimu. Nustembi, kokios puikios lietuviškos poezijos esama. Sužavi ir meistriškas Rolando Kazlo gebėjimas į tobulą visumą sujungti skirtingų poetų eiles. Plunksnos broliai ir sesės kalbasi tarpusavyje, tai tarsi vienas monologas, susidedantis iš daugybės skirtingų autorių eilių.

Kaip po spektaklio pasakė poetas Alvydas Valenta, to negali žmogus padaryti mechaniškai tik imdamas knygas, tekstus ir juos vieną prie kito dėdamas... Tai gali padaryti tik tas, kuris su tuo gyvena ir susigyvena.

Rolandas Kazlas įsitikinęs – geras eilėraštis veikia kaip burtažodis, kaip užkalbėjimas. „Asmeniškai galiu paliudyti, kad po spektaklio-koncerto aplanko kažkoks skaidrumo, pakylėtumo pojūtis“, – sako jis.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Rolandas Kazlas ir ''Pakeleiviai''. POETAI ATEINA S 2019-10-13 18:00 Koncertų salė Saulė, Šiauliai 21.20 - 27.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Koncertų salė Saulė
Tilžės g. 140 Šiauliai Lietuva
Organizatorius
Kultūra visiems, VšĮ
Geležinkelio g. 3-14A Vilnius
info@promostar.lt / +37069831179
Įmonės kodas: 302640386
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą QUEEN SHOW | Jeronimas Milius | Vilnius NaujasNaujasQUEEN SHOW | Jeronimas Milius | Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius 21.00 - 30.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą QUEEN SHOW | Jeronimas Milius | Palanga NaujasNaujasQUEEN SHOW | Jeronimas Milius | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga 24.10 - 33.10
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!