Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ROMANTIŠKASIS SMUIKAS DŽIAZE

Š 2018-06-30 15:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
14.40 - 18.00
Birželio 30 d., šeštadienį, 15 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE


ROMANTIŠKASIS SMUIKAS DŽIAZE

DŽERALDAS BIDVA, smuikas
FELIKSAS ZAKREVSKIS, fortepijonas
DONATAS BAGURSKAS, kontrabosas
DARIUS RUDIS, mušamieji

Programa
Claude Bolling
Aštuonių dalių siuita smuikui ir fortepijoniniam džiazo trio
Siuitos dalys: Romance, Caprice, Gavotte, Tango,
Slavonic Dance, Ragtime, Valse lente, Hora.

 
Claude Bollingas (g. 1930) – prancūzų džiazo pianistas, kompozitorius, aranžuotojas bei aktorius gimė Kanuose, studijavo Nicos bei Paryžiaus aukštosiose muzikos mokyklose.

Nuo vaikystės pasižymėjęs neįtikėtinu muzikanto talentu, sulaukęs keturiolikos metų C. Bollingas jau buvo profesionaliu džiazo pianistu, grojusiu su džiazo žvaigždėmis Lioneliu Hamptonu, Roy Eldridgu ir Kenny Clarku. Kaip džiazo atlikėjas bei kompozitorius C. Bollingas taip pat artimai bendravo su Duke Ellingtonu, Oscaru Petersonu, Stéphane Grappelliu ir Django Reinhardtu. Kompozitorių mažai domino avangardizmas. Priešingai, XX a. šeštajame dešimtmetyje jo kūryba įtakojo tradicinio džiazo atgimimą.

Kūrybinė draugystė C. Bollingą siejo ir su akademinės muzikos atlikėjais. Legendiniam prancūzų fleitininkui Jean-Pierre Rampaliui jo sukurta Siuita fleitai ir fortepijoniniam džiazo trio – barokinės elegancijos ir modernaus svingo lydinys – daugybę metų buvo ypač populiari JAV, jos įrašai pirmavo hitų paraduose. Vėlesnės siuitos gimė C. Bollingui bendradarbiaujant su gitaristu Aleksandre Lagoya, trimitininku Maurice André, violončelininku Yo-Yo Ma, smuikininku Pinchasu Zukermannu.

C. Bollingo šedevras – Aštuonių dalių siuita smuikui ir fortepijoniniam džiazo trio, sukurta 1977 metais, skambės koncerte Užutrakio rūmuose. Šio kūrinio atlikimui susibūrę atlikėjai – garsūs Lietuvos menininkai: Lietuvos kamerinio orkestro koncertmeisteris, orkestro „Kremerata Baltica“ artistas, Mažeikių meno festivalio meno vadovas, smuikininkas Džeraldas Bidva; daugybės populiarių projektų atlikėjas, ansamblio „4 Tango“ narys, pianistas Feliksas Zakrevskis; Lietuvos kamerinio orkestro artistas, ansamblio „4 Tango“ narys, kontrabosininkas Donatas Bagurskas; reikšmingą patirtį džiazo scenoje turintis ir vienas populiariausių Lietuvos džiazo atlikėjų būgnininkas Darius Rudis.

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ROMANTIŠKASIS SMUIKAS DŽIAZE Š 2018-06-30 15:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 14.40 - 18.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% su Omni ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta