logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

ROYCE X | Vasaros koncertų ciklas

Š 2023-07-01 19:30
Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės, Klaipėda

 

 
VASAROS KONCERTŲ CIKLAS
ROYCE X
Elektroninio roko grupė „Royce“:  Ilja Gun (vokalistas, dainų autorius), Kristina Jatautaitė (vokalas), Karolis Žioltikovas (gitara), Artūr Mamin (bosinė gitara), Justas Katauskis (klavišiniai),
Simonas Olechnavičius (mušamieji), Vitas Vaičiulis (elektronika)

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis (meno vadovas, trimitas), Tadas Česnauskas (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna),
Arvydas Stakvilevičius (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)

Programa: grupės „Royce“  autorinės dainos su kamerinio orkestro ir brass kvinteto pritarimu (Vytauto Bikaus aranžuotės)
 

 
„ROYCE X“ projektas, skirtas elektroninio roko grupės „ROYCE“ kūrybinės veiklos 10-mečiui, sujungs skirtingų muzikos stilių Klaipėdos atlikėjus. Praturtintos styginių orkestro ir Brass kvinteto spalvomis žinomos grupės lyderio autorinės kompozicijos įgaus visiškai kitą formą, netikėtą, bet jų kūrėjui itin būdinga „cinematic“ skambesį ir spalvą. Koncerto programoje bus atlikti tiek nauji, tiek jau žinomi kūriniai („Iš Smėlio ir Pieno“, „Coming Home“, „Eikit Žmonės“ ir kt.) Projektas tikisi patraukti plačią tiek akademinės, tiek ir roko bei elektroninės muzikos gerbėjų auditoriją.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ROYCE X | Vasaros koncertų ciklas Š 2023-07-01 19:30 Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės, Klaipėda 1.20 - 31.20
Renginys ROYCE X | Vasaros koncertų ciklas
Data / Laikas Š 2023-07-01 19:30
Renginio vieta Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės, Klaipėda
Kaina 1.20 - 31.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Ikimokyklinio amžiaus vaikai, į Vasaros koncertų ciklo renginius, neįleidžiami nemokamai (išskyrus edukacinius projektus).
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 100 % Klaipėdos meno mokyklų (S.Šimkaus konservatorijos, E. Balsio gimnazijos,J. Karoso muzikos, J. Kačinsko muzikos, A. Brako dailės, LMTA Klaipėdos fakulteto) moksleiviams ir studentams (nuolaida netaikoma Bilietai.lt aptarnavimo mokesčiui).
- 100 % neįgaliesiems. Bilietams taikomas 1,20 Eur bilietų platintojo sistemos aptarnavimo mokestis. Šiam mokesčiui nuolaida nėra taikoma. Atvykus į renginį, bilieto kontrolieriui būtina pateikti galiojantį neįgaliojo pažymėjimą.
- 50 % studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu būtina pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 25 % su klaipėdiečio kortele (į nuolaidos laukelį suveskite kortelės numerį; nuolaida taikoma 1 bilietui; kontrolės metu būtina pateikti galiojančią Klaipėdiečio kortelę bei tapatybę patvirtinantį dokumentą). 
- 10 % perkant 20 ir daugiau
 
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Šaulių g. 36 Klaipėda
info@koncertusale.lt / (846) 410559
Įmonės kodas: 300101372
Renginys ROYCE X | Vasaros koncertų ciklas
Data / Laikas Š 2023-07-01 19:30
Renginio vieta Parko estrada prie Klaipėdos koncertų salės, Klaipėda
Kaina 1.20 - 31.20
Tas pats organizatorius
Pirkti bilietą Fantastiškieji romantikai | Lukas Geniušas, Dalia Dėdinskaitė, Gleb Pyšniak Fantastiškieji romantikai | Lukas Geniušas, Dalia Dėdinskaitė, Gleb Pyšniak Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Pirkti bilietą Dedikacija Robertui Schumannui | KKO, Florian Pons, Guoda Gedvilaitė Dedikacija Robertui Schumannui | KKO, Florian Pons, Guoda Gedvilaitė Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Pirkti bilietą Sarsuela | Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro spektaklis Sarsuela | Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro spektaklis Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti