logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ROYCE X AURA

Pn 2022-07-01 21:00
OLDMAN Parkas, Palanga
21.20 - 26.20

Grupė „ROYCE“ ir Kauno šokio teatras „AURA“ kviečia į kokybiškų garsų ir šiuolaikinio šokio persmelktą koncertą pajūryje.

Retus, tačiau itin kokybiškus koncertus rengianti klaipėdiečių elektroninio roko grupė Royceir pirmasis Lietuvos šiuolaikinio šokio teatras „Aura“  šią vasarą muzikos gerbėjus kviečia į išskirtinį koncertą Lietuvos pajūryje. Liepos pirmąjį savaitgalį abu kolektyvai kartu surengs unikalų pasirodymą Palangoje, kurio programa bus pripildyta geriausiais grupės Roycekūriniais ir įspūdingais teatro „Aura“ šiuolaikinio šokio choreografiniais sprendimais.

Kaip teigia Royce vokalistas Ilja Gun, jau ne pirmus metus liepą grupės rengiami koncertai Palangos Oldman Parkas erdvėje pamažu tampa gražia vasaros tradicija, kurios išpildymui grupė ruošiasi itin atsakingai.

Šiam koncertui visuomet stengiamės paruošti kažką unikalaus. Praėjusiais metai jo metu pirmą kartą gyvai publikai pristatėme savo albumą Juda. Jau tapo tradicija, kad šis liepos pradžios koncertas tampa kertiniu mūsų vasaros pasirodymu, todėl į jį visuomet investuojame tikrai nemažai laiko ir pastangų, - teigė Ilja.

Šiemet klaipėdiečiai tradiciniame savo vasaros koncerte nusprendė savo gerbėjus pamaloninti ne tik kokybiškais garsais, tačiau ir išskirtiniu teatriniu reginiu.

Liepos 1-ąją vyksiančiame koncerte kartu su grupe scenoje pasirodys ir Kauno šokio teatro Aura šokėjai. Lietuvos šiuolaikinio šokio scenos legenda, choreografė Birutė Letukaitė, kartu su savo tarptautine šokėjų trupe, parengė unikalius modernaus šokio pasirodymus kiekvienam koncerto programoje skambėsiančiam grupės Royce kūriniui.

Pasak I. Gun, tai ne pirmas projektas, kuriame susitinka Royce ir Aura kūrybiniai keliai, todėl itin smagu, kad šį bendradarbiavimą šiemet pavyks perkelti iš įprastų teatro scenų į neformalesnę pajūrio erdvę tarp ošiančių pušų ir netoli girdimo jūros bangavimo.

Pernai kartu su „Aura kolektyvu turėjome garbę atidaryti 31-ąjį Tarptautinį šokio festivalį Kaune. Todėl itin džiugu, kad šio kokybiško bendradarbiavimo rezultatą šiemet galėsime parodyti ir mažiau įpareigojančioje jaukioje aplinkoje gerokai platesniam žmonių ratui. Net neabejojame, kad pavyks sukurti ypatingą atmosferą kiekvienam atėjusiam, - teigė Royce vokalistas I. Gun.

Koncerto Palangoje metu grupė ketina atlikti žinomiausius savo kūrinius. Pasirodymo metu skambės tokie grupės gerbėjų jau pamėgti kūriniai, kaip Iš Smėlio ir Pieno, Coming Home, Freak Show bei Mechanika Aš. Scenoje taip pat pasirodys ir atlikėja, buvusi Aura“ teatro šokėja ir praėjusio sezono TV projekto „X Faktorius” finalininkė, prancūzė Clara Giambino. Ji su grupe „Royce gyvai atliks šiemet kartu išleistą bendrą singlą „Surfing“.

Pasak grupės narių, koncerto metu klausytojai scenoje be modernaus šokio pasirodymų ir kokybiškų garsų gali tikėtis ir daugiau netikėtų muzikinių staigmenų bei šou elementų.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ROYCE X AURA Pn 2022-07-01 21:00 OLDMAN Parkas, Palanga 21.20 - 26.20
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
OLDMAN Parkas
Jūratės g. 2a Palanga Lietuva
Organizatorius
LIKĖ, UAB
Naujakiemio g. 6A – 1 Klaipėda Klaipėdos
+370 67988834
Įmonės kodas: 303548859
PVM kodas LT100011439710