Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

RYTAI PIETŪS ŠIAURĖ VAKARAI

Pn 2018-04-13 18:00
Marijampolės kultūros centras, Marijampolė
8.00 - 12.00
Koncertas „Rytai, Pietūs, Šiaurė, Vakarai“

Atlikėjai:
Eglė Janauskaitė (fleita, vokalas)
Kęstutis Pavalkis (fortepijonas, sintezatorius)

Domas Žostautas (bosinė gitara)
Gediminas Augustaitis (būgnai, perkusija)

„Rytai, Pietūs, Šiaurė, Vakarai“ gimė kaip sumanymas festivaliui „Kultūros naktis“. Koncerto lyg tapomo paveikslo ir kelionės idėja įkvėpė apjungti muziką iš viso pasaulio viename koncerte.  Šių dienų muzikantų kūryba ypatingai gerai atspindi tai, kad muzika neturi jokių sienų, o skirtingos kultūros ją tik dar labiau praturtina.

Programoje skambės kamerinė muzika, įkvėpta džiazo intonacijų, tam tikrų šalių melodijų ir ritminio skambesio. Sekant saulės judėjimo kryptimi per keturias pasaulio šalis, atrandami muzikos kontrastai ir panašumai, kuriuos klausytojams atskleis atlikėjai.

Kelionė prasidės Rytuose, Tekančios Saulės šalyje – Japonijoje, užliedama rytietišku skaidrumu ir ornamentika, santūriai išraiškingu skambesiu, meditatyviu minimalizmu. Toliau trumpai apsistosime Pietuose, kur pasinersime į afrikietiškos muzikos ritmingą žaismingumą ir tyrą melodingumą. Šiaurėje visada atsiras laiko apmąstymams... Minimalus ir sukauptas skambesys nukels į šaltas, plačias ir vėjuotas erdves. Paskutinė kelionės stotelė – labiausiai žmonių ir kultūrų įvairove mirguliuojantys Vakarai. Džiazo, latino, šiuolaikinė kamerinė muzika ir kiti stiliai čia puikiai dera tarpusavyje.
Koncerto programos skambesį įkvėpė R. Sakamoto, T. Yoshimatsu, R. Bonos, M. Giannikou, M. Mowerio, S. Gordono, S. Rós kūryba.

Daugiau informacijos - https://www.facebook.com/rytaivakaraimusic/

Spaudoje - https://www.15min.lt/kultura/naujiena/muzika/muzikine-programa-rytai-pietus-siaure-vakarai-visas-pasaulis-vienoje-muzikoje-284-932652

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
RYTAI PIETŪS ŠIAURĖ VAKARAI Pn 2018-04-13 18:00 Marijampolės kultūros centras, Marijampolė 8.00 - 12.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 20 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Vilkaviškio g. 2 Marijampolė Lietuva
Organizatorius
Kęstutis Pavalkis
Kęstučio g. 61A - 7 Kaunas
Įmonės kodas Verslo liud. nr. PA827319-1