Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SALVE MUSA, VIVAT MUSICA. M.RUBACKYTĖ IR STYGINIŲ KVARTETAS ''METTIS''

S 2018-12-30 19:00
Valdovų rūmai, Vilnius
8.70 - 31.50
Salve Musa, Vivat Musica

2018 m. gruodžio 30 d., sekmadienis, 19 val.
Valdovų rūmų Didžioji renesansinė menė

MŪZA RUBACKYTĖ (fortepijonas)

Styginių kvartetas METTIS:
Kostas Tumosa (smuikas), Bernardas Petrauskas (smuikas),
Karolis Rudokas (altas), Rokas Vaitkevičius (violončelė)


Programoje – Joseph Haydn, Wolfgang Amadeus Mozart, Ludwig van Beethoven

Šiuo metu Vilniuje, Pryžiuje ir Ženevoje gyvenančios lietuvių pianistės Mūzos Rubackytės karjera prasidėjo, kai ji septynerių metų debiutavo Nacionalinės filharmonijos Didžiojoje salėje, skambindama J. Haydno Koncertą D-dur, diriguojant maestro Sauliui Sondeckiui. Šiandieną pianistė koncertuoja visuose žemynuose. Jos gastrolių sąraše – prestižinės Argentinos, Urugvajus, Kolumbijos, Peru, Čilės, Meksikos, Japonijos salės ir net tokie egzotiški kraštai kaip Marokas, Malaizija, Singapūras, Mozambikas ar Bermudų, Martiniko ar Puerto Rico salos. Ji kasmet kviečiama koncertuoti Paryžiaus operoje, jos rečitaliai rengiami garsiose koncertų salėse. Tradiciškai pianistė gražiausioms metų šventėms grįžta į gimtinę ir savo gerbėjus sukviečia jaukiam kamerinės muzikos vakarui.

Šio vakaro scenos partneris – bene ryškiausias jaunosios kartos styginių kvartetas „Mettis“ įkurtas 2011 m. prof. Augustino Vasiliausko styginių kvarteto klasėje Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Nuo 2014 m. rugsėjo mėn. kvartetas yra Europos kamerinės muzikos akademijos (ECMA) narys; yra dalyvavęs meistriškumo kursuose visoje Europoje. Per savo kūrybinę karjerą kolektyvas jau gali didžiuotis koncertavęs su tokiais pasaulinio lygio muzikantais, kaip Miguel da Silva (altas) ir Quartetto di Cremona, taip pat pasirodęs tokiose prestižinėse koncertų salėse kaip Wigmore Hall (Londonas, Anglija), Auditorium (Bordo, Prancūzija), Salle Pasteur (Montpeljė, Prancūzija).

Bilietų kainos: 15, 21, 26, 30 Eur

Mokiniams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos. Bilietų su nuolaida skaičius ribotas!

Koncertas su pertrauka. Vėluojantys klausytojai bus įleidžiami tik pertraukos metu.

Į koncertus prašom nesivesti ikimokyklinio amžiaus vaikų. Juos su visa šeima kviečiame į edukacinius užsiėmimus Valdovų rūmuose.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
SALVE MUSA, VIVAT MUSICA. M.RUBACKYTĖ IR STYGINIŲ KVARTETAS ''METTIS'' S 2018-12-30 19:00 Valdovų rūmai, Vilnius 8.70 - 31.50
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- 50% studentams, mokiniams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bil. (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% perkant 10 ir daugiau bilietų
- 20% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta