logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Salve, Vilnius | Petras Vyšniauskas, saksofonas, Aleksandra Žvirblytė, fortepijonas

T 2023-06-21 19:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius

Baigiamasis festivalio “Europa Vilniui” renginys

“Salve, Vilnius”

Ar teko girdėti visų Europos sąjungos šalių muziką viename koncerte? Originalūs kūriniai ir improvizacijos pagal visų Europos sąjungos šalių muziką-naujoje dviejų žymių Lietuvos menininkų- saksofono grando Petro Vyšniausko ir pianistės Aleksandros Žvirblytės programoje “Salve, Vilnius”, skirtoje Vilniaus 700 jubiliejui.

Šių dviejų muzikų projektai jau užkariavo Lietuvos ir Europos muzikos mylėtojų širdis. Tiek publika, tiek muzikos kritikai žavisi aukščiausiu atlikėjų meistriškumu, unikaliomis meninėmis idėjomis, intriguojančiu klasikinės muzikos šedevrų sujungimu su spontaniškom improvizacijom, čia ir dabar gimstančiom mintim ir idėjom.

 

Petras Vyšniauskas:“Vilnius.Ryga. Talinas.Varšuva. Berlynas. Ne, man Vilnius. Stabtelėjau. Miestas kvepia muzika!”

Aleksandra Žvirblytė :“Šį koncertą skiriu savo mylimam miestui-Vilniui. Miestui, po kurio gatveles ir senamiesčio kiemelius vaikščiojau vaikystėje, kuriame svajojau, mylėjau ir kūriau. Miestui, kurio traukai atsispirti neįmanoma.”

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Salve, Vilnius | Petras Vyšniauskas, saksofonas, Aleksandra Žvirblytė, fortepijonas T 2023-06-21 19:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 10.00 - 15.00
Renginys Salve, Vilnius | Petras Vyšniauskas, saksofonas, Aleksandra Žvirblytė, fortepijonas
Data / Laikas T 2023-06-21 19:00
Renginio vieta Vilniaus Rotušė, Vilnius
Kaina 10.00 - 15.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-5
Nuolaidos:

- studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Vilniaus Rotušė
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Klasika LT, VšĮ
Šeimyniškių 42-20 Vilnius
apramogos@gmail.com / +37063970702
Įmonės kodas: 302857888
Renginys Salve, Vilnius | Petras Vyšniauskas, saksofonas, Aleksandra Žvirblytė, fortepijonas
Data / Laikas T 2023-06-21 19:00
Renginio vieta Vilniaus Rotušė, Vilnius
Kaina 10.00 - 15.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ''Atvirukas iš Varšuvos'' | W. Kawalec, A. Baliunytė - Dailidienė, J. Mikužis, E. Stigaitė, G. J. Tutkutė, Vilniaus universiteto kamerinis orkestras, dirigentas Modestas Jankūnas ''Atvirukas iš Varšuvos'' | W. Kawalec, A. Baliunytė - Dailidienė, J. Mikužis, E. Stigaitė, G. J. Tutkutė, Vilniaus universiteto kamerinis orkestras, dirigentas Modestas Jankūnas Vilniaus Rotušė, Vilnius
Pirkti bilietą (PERKELTAS) "Bach - Auerbach" | Duo Andersson: Julija Ivanovaitė (smuikas), Paulius Andersson (fortepijonas) (PERKELTAS) "Bach - Auerbach" | Duo Andersson: Julija Ivanovaitė (smuikas), Paulius Andersson (fortepijonas) Vilniaus Rotušė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti